• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 500
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043817

Cami imamı için halk imza kampanyası başlattı!.

2 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4178 defa okundu.
Cami imamı için halk imza kampanyası başlattı!.

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Çatalağzı beldesinde uzun yıllardan bu yana görev yapan Bayram Turan için vatandaşlar belde de kalması için imza kampanyası başlatacaklarını belirtti.

Alınan bilgiye göre Çatalağzı beldesinde görev yapan ve uzun yıllardan bu yana vatandaşlar tarafından sevgi ve saygı gösterilen cami imamı Bayram Turan’ın iddiaya göre başka bir yere ataması yapıldığını duyan halk, imamın belde de kalması için sosyal medya da imza kampanyası başlatacaklarını açıkladılar. Gelik Merkez Camisine gönderileceği bilgisini alan vatandaşlar Bayram Turan’ın Çatalağzı beldesinde kalması için örgütlenerek herkesi imza kampanyasına davet ettiler.

Vatandaşlar; “Çatalağzı merkez hocası olarak görev yapan Bayram Turan hocamızın Çatalağzı’nda kalması için imza toplayacağız elimizden gelen desteği vereceğiz. Yoksa böyle güzel bir insan bu bölgeye gelmez. Çatalağzı uyuma hocamıza sahip çıkalım. Yoksa kalıcı olarak Gelik Merkez Camiine gönderiyorlar” şeklinde paylaşım yaptılar. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN