• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 504
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411941

Çakan’dan Nebioğlu’na Seçim Çıkarması

15 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
663 defa okundu.
Çakan’dan Nebioğlu’na Seçim Çıkarması

MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan, Nebioğlu Beldesinde 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi seçim gezisi gerçekleştirdi.

Geziye; İl Başkanı Hamdi Ayan, İlçe Başkanı Ersin Akyüz ve partililer eşlik etti. 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi 7Haziran seçimlerinde MHP’den Zonguldak Milletvekili olan Zeki Çakan seçim gezilerine yineden aday olduktan sonra da sürdürmeye devam ediyor. Çakan ve beraberindeki partililer Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Nebioğlu Beldesinde ilk olarak Belediye Başkanı Ertan Aydoğan’ı makamında ziyaret ederek 7 Haziran seçimlerinden sonra TBMM’nin 28 saat açık kaldığını belirten Çakan, bu zaman zarfında Zonguldak’ın sorunlarını dile getiren bir araştırma önergesi verdiğini kaydetti. Çakan ayrıca TBMM’de parmak kaldıran ve indiren bir milletvekili de olmadığını sözlerine ekledi.

TBMM GÜNDEMİNE ZONGULDAK’I GETİRDİK

Çakan; “Araştırma önergesi, soru önergesi, soruşturma önergesi vermek suretiyle Zonguldak’ımızın Ereğli’deki tersanelerinde çalışan 9 bin kişinin 150 kişiye neden düştüğünü, Alaplı’daki yüksekokulumuzun bir an önce fakülteye dönüşmesi gerektiğini, sac ticaretinden TTK’ya, teşvik meselesinden havaalanımıza THY tarafından neden sefer konulmadığına, yollarımızdan tren seferlerimize, Filyos projemizden bölgemizde kurulması gereken OSB’lere varıncaya kadar tüm hususları kapsayan, göçün nasıl durdurulacağını, ekonomik sosyal ve kültürel yönden Zonguldak’ın nasıl kalkınacağını içeren meclis araştırma ve soruşturma önergelerini vererek, TBMM gündemine Zonguldak’ı getirdik. Şayet erken seçim olmasaydı 3 saat gündemde konu tartışılacak, peşinden komisyonlar kurulacak ve bu komisyonlarda 3 ay Zonguldak’ın sorunları tartışılacak ve çözüm yolları aranacaktı. MHP’nin bugün ülkemizde ne kadar öneminin olduğu, ülkemizin partimize ne kadar ihtiyacı olduğu aşikardır. Yanlış politikalarla, iç ve dış politikadaki yanlışlarla ülkemizi bugünkü haline getirenler, dağdaki teröristin şehre inmesini sağlayarak, askerimizi kışladan, polisimizi karakoldan çıkartmayanlar, çıkaramayanlar, bugün ülkemizde maalesef neredeyse belirli ölçüde ayrımcılığa sebep olmuşlardır. İşte bugün birlik ve beraberliğe en önemli ihtiyacımız olduğu bir zaman diliminden geçiyoruz. Bu birlik ve beraberliğimizi sürdürebilmek, birlik ve beraberliğimiz neticesinde devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğünü devam ettirmek, demokratik, sosyal hukuk devletinin ilelebet yaşayabilmesi için bu seçimde hemşerilerimiz ve ülkemizde yaşayan tüm vatandaşların çok daha dikkatli davranacağı kanaatindeyim” şeklinde konuştu.

KENDİSİNE VE BAHÇELİ’YE MEKTUP YAZAN ÖĞRENCİYE KİTAP ALACAK

MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan, Nebioğlu Beldesinde gerçekleştirdiği seçim ziyaretinde kendisine ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye mektupla kendisinin kitap ihtiyacı olduğunu belirten Dilay Girgin isimli öğrenciyle burada karşılaşarak kendisine okuması için kitap alacağını ve Nebioğlu’na da kütüphane açacağını sözünü verdi.

Çakan daha sonra Nebioğlu’da Pazar gezisi ile esnafların elini sıktı. Son olarak beldeye bağlı Madenler, Akçahatipler, Musausta ve Terziler Köyü ziyaret edilerek Çakan burada 500 Yıllık olan ahşap camiyi de ziyaret ederek vatandaşlarla birlikte oldu.

(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN-Zonmedya/Çaycuma)

 

DSC_4684 DSC_4244 DSC_4247 DSC_4357 DSC_4378 DSC_4499 DSC_4536 DSC_4629 100

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN