• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 880
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677511

ÇAKAN, ZONGULDAK ÜLKÜ OCAKLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

19 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
608 defa okundu.
ÇAKAN, ZONGULDAK ÜLKÜ OCAKLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

ÇAKAN, ZONGULDAK ÜLKÜ OCAKLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Zonguldak Ülkü Ocakları ve Eğitim Kültür Vakfı tarafından bir restaurantta yemekli istişare toplantısı düzenlendi.
Düzenlenen yemeğe; MHP Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Çakan, Milletvekili adayları Yavuz Erkmen, İlyas Altun, İl Başkanı Hamdi Ayan, Zonguldak Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Kurt ve ilçe ülkü ocakları katıldı.
Yemekli istişare toplantısında konuşma yapan MHP Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Çakan 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekili seçimleri dolayısıyla ülkü ocaklarında bulunan gençlerden destek istedi. Çakan konuşmasına şöyle devam etti;
“En son hadiseler ne yazık ki, başta genel başkanım Devlet Bahçeli ve MHP’nin bütün politikalarında ne kadar haklı olduğunu gösterdi. Hükümetler kurulmuş olmak için kurulmaz. Hükümetlerin belirli plan ve programları olur. Ama hiçbir zaman hükümetin plan ve programı, o hükümeti kuran siyasi partinin, menfaati doğrultusunda değil; ülkenin menfaati doğrultusunda üretilen politikalara sahip çıkabilmektir. O nedenle bugüne kadar hükümetin gerek içte gerek dışta özellikle terörle ilgili uyguladığı politikaların ne kadar yanlış olduğu açık ve net olarak ortaya çıkmıştır. Ama ne yazık ki Türkiye çok şey kaybetmeye başladı. Sayın genel Başkanım Devlet Bahçeli, bu kayıpları dile getirirken ileriyi mevcutlardan çok daha fazla görmüştür. Bundan sonra zerre kadar taviz vermeden, demokratik, laik, sosyal hukuk devletinin birliğini ve bütünlüğünü bozmadan, devletin bölünmez bütünlüğünü her zaman önde tutarak, Anayasa’nın ilk 4 maddesine kesin kes dokundurtmadan ve sayın genel başkanımızın dile getirdiği bütün mevzular çözüldüğünde ve bu konularda pişman olanlar pişmanlıklarını belirterek birleştiğinde, partimiz gerekeni her zaman yapar.”

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN