• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 108
  • Dünkü Görüntülenme: 6640
  • Toplam Görüntülenme: 4356867

ÇAKAN VE ERKMEN’DEN KGD’YE ZİYARET

5 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
437 defa okundu.
ÇAKAN VE ERKMEN’DEN KGD’YE ZİYARET

ÇAKAN VE ERKMEN’DEN KGD’YE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan ve MHP 2. sıra Milletvekili Adayı Yavuz Erkmen Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili, Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Zeki Çakan, Zonguldak eski Valisi ve Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak 2. sıra Milletvekili Adayı Yavuz Erkmen ve beraberindeki partililer ile birlikte Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.

ÇAKAN: “TECRÜBELERİMİZİN DORUK NOKTASINDAYIZ
Yaklaşan 1 Kasım Seçimleri kapsamında gerçekleştirilen ziyarette konuşan MHP Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan, Zonguldaklı vatandaşlardan destek istedi. Çakan konuşmasında, “7 Haziran Genel Seçimleri’nden sonra Zonguldak’ta milletvekili olarak görevlendirildik. 1 Kasım’da tekrar Zonguldaklı hemşerilerimizin karşısında aday olarak çıktık. Tecrübelerimizin doruk noktasındayız. Hemşirelerimize, ilimize ve ülkemize hizmet edebilmek için partili, partisiz tüm Zonguldaklılardan destek istiyoruz. Bu desteği istememizin tek nedeni ülkemize ve Zonguldak’ımıza hizmettir. Sayın Yavuz Erkmen ve ben devletimizin birçok mevkisinde görev yaptık. Ama bir Zonguldaklı olarak, Zonguldak’ın sahipsizliğine sahip çıkabilme uğruna önce elimizi taşın altına soktuk, şimdi de gövdemizi taşın altına sokmaya hazırız. Zonguldak ve Zonguldaklı buna layıktır. Ülkemize ve milletimize hizmet bizim vatandaşlık görevimizdir. Sayın genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin dediği gibi devletin ve milletin bölünmez bütünlüğü için Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkeye lazımdır” ifadelerine yer verdi.

ERKMEN:”KULÜP TUTAR GİBİ PARTİ TUTMASINLAR”
Zeki Çakan’ın konuşmasının ardından açıklamalarda bulunan Zonguldak eski Valisi ve MHP 2. sıra Milletvekili Adayı Yavuz Erkmen ise , MHP’nin seçimlerin ardından kilit parti olacağına dikkat çekerek, “Vatandaşlarımıza sesleniyorum. Kulüp tutar gibi parti tutmayı bıraksınlar. Hep birlikte olalım bize güç versinler. Çünkü Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’nin sigortasıdır. Gelinen bu ortamda Milliyetçi Hareket Partisi ne kadar güçlü olursa ülkemizin geleceği de o kadar güçlü olur. Milliyetçi Hareket Partisi’ne Türkiye’nin ihtiyacı var. Milliyetçi Hareket Partisi kilit konumundadır. Seçimlerden sonra da öyle olacaktır. Bizim hedefimiz tabi ki parti olarak tek başına iktidar olmaktır. Ama tek başına iktidar olmadığı takdirde, koalisyon çıkarsa kiminle koalisyon kurulacağını tayin edecek kilit parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Bu yüzden Milliyetçi Hareket Partisi iktidarın mutlak ortağı olacaktır” dedi.
Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Sav ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Zonguldak’a hizmet için partililerin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde CHP, MHP ve AK Parti İl Başkanlarının bir araya gelerek canlı yayına çıkmasının Zonguldak için çok önemli bir gelişme olduğunu ifade eden KGD Başkanı Osman Sav, “Parti il başkanlarının bir araya gelmesi umarım milletvekillerimize de yansır ve Zonguldak adına bir şeyler yapmaya çalışırız. Derneğimizin en önemli amacı Zonguldak’a katkıdır” şeklinde konuştu.
Zeki Çakan daha sonra Osman Sav’a TBMM’ye sunduğu soru önergelerinin bulunduğu bir dosya verdi. Çakan, Erkmen ve beraberindeki heyet daha sonra Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

11774493_10152992808322304_388772960_n

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN