• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1244
  • Dünkü Görüntülenme: 1268
  • Toplam Görüntülenme: 4686715

ÇAKAN KARADENİZ EREĞLİ’DE SEÇİM GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

17 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
532 defa okundu.
ÇAKAN KARADENİZ EREĞLİ’DE SEÇİM GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

ÇAKAN KARADENİZ EREĞLİ’DE SEÇİM GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Çakan, Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi destek ziyaretlerine devam ediyor.
Çakan ilk olarak Karadeniz Ereğli’de ilk olarak İlçe Başkanı Talat Şeker, Alaplı İlçe Başkanı Atilla Tarık Semiz ve çok sayıda partililer tarafından Potbaşı’nda (Eski İtfaiye) karşılandı. Daha sonra MHP Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Çakan ilçeye bağlı Kaptaş Köyü’nde vatandaşlar tarafından sevgi ile karşılandı. Partililer tarafından konvoy eşliğinde Kaptaş Köyü’ne gelen Çakan daha sonra burada esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
“ZONGULDAK’A HİZMET ETMEK İÇİN TEKRAR YOLA ÇIKTIK”
Kaptaş Köyü sakinleri tarafından sevgi gösterisi ile karşılanan MHP Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Çakan burada vatandaşlarla bir araya gelerek, 7 Haziran seçimlerinde Zonguldak’tan milletvekili seçildikten sonra meclisin açık kaldığı 28 saat 46 dakikalık çalışma süresini aktardı. Parmak kaldıran ve indiren bir milletvekili olmadığını belirten Çakan sözlerinde şöyle devam etti;
“Beni herkes tanır. Ben 2 defa Bartın Milletvekilliği görevinde bulundum. Daha sonrada Enerji Bakanı görevinde bulundum. Biz 7 Haziran seçimlerinde Zonguldak’lılar tarafından görevlendirildik. 1 Kasım’da tekrar Zonguldak’lıların karşısına aday olarak çıktık, tekrar bizi görevlendirdiklerinde kendi adıma söylüyorum ama tecrübelerimizde vali bey de olduğu için vali beyin adına da söyleyeceğimi zannediyorum. Tecrübelerimizin doruk noktasında ülkemize ve Zonguldak’ımıza hemşerilerimize hizmet edebilmek için partili partisiz tüm Zonguldak halkından destek bekliyoruz. Bu desteğin tek nedeni var ülkemize ve Zonguldak’ımıza hizmet etmektir.”
ÇAKAN DÖNER KESTİ, KENDİ ELİYLE MEYVE DAĞITTI
1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi ziyaretlerine aralıksız devam eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili adayı Zeki Çakan, Karadeniz Ereğili’nin Kaptaş Köyü’ndeki ziyaretinde vatandaşlarla ve pazar esnafının tek tek elini sıktıktan sonra kendisiyle birlikte seçim gezilerine katılan partililere meyve dağıttı ve eline aldığı döner bıçağıyla döner kesti.
ÇAKAN’DAN OKUL BAHÇESİNE HAZIR BETON SÖZÜ
MHP Zonguldak Milletvekili ve Millletvekili adayı Zeki Çakan Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde sürdürdüğü seçim gezileri kapsamında Kaptaş Köyü’nde bulunan Kurtlar İlkokulu ve Ortaokulu bahçesinde okul dernek yönetimi bir araya geldi. Dernek yöneticileri Milletvekili Çakan’a okulun bahçesinin bir kısmında bulunan alana merdiven yapılması konusunda kendisinden söz istediler. Çakan ise, okul dernek yöneticilerine 30 Kasım’a kadar bu alana beton dökülmesi konusunda hazır beton sözü verdi Ayrıca yine aynı okulun kenarında bulunan ve gece olduğu zaman yanmayan sokak aydınlatmaları içinde söz verdi.
Çakan buradan akşamüzeri İlçeye bağlı Bölücek, Yaraşlı Köyü, Kızılca, Bakırlık ve son olarak Hamzafakıllı köylerinde toplantı düzenleyecek.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN