• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743335

ÇAKAN, ÇARŞI ESNAFINI GEZDİ

25 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
626 defa okundu.
ÇAKAN, ÇARŞI ESNAFINI GEZDİ

ÇAKAN, ÇARŞI ESNAFINI GEZDİ

MHP Zonguldak Milletvekili ve eski Enerji, Tabii Kaynaklar Bakanı Zeki Çakan, Zonguldak il merkezinde sürdürdüğü seçim çalışmalarını tüm hızıyla devam ediyor.
1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi destek ziyaretlerini tüm hızıyla devam eden eski Enerji, Tabii Kaynaklar Bakanı, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Milletvekili ve aday Zeki Çakan, il merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Çakan, 1 Kasım da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri dolayısıyla vatandaşlardan destek isteyerek Zonguldak’a seçildiği takdirde “Bakan” olarak geleceğini ve çok önemli projelere adım atacağını kaydetti. Çakan ayrıca vatandaşlara TBMM’deki 28 saat 46 dakikalık çalışmasını aktardı.
ÇAKAN 12’DEN VURDU
MHP Zonguldak Milletvekili ve adayı Zeki Çakan il merkezinde sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında bir alışveriş merkezinde bulunan esnafları dolaştı. Burada bulunan esnafların ve vatandaşların elini sıkan Çakan, milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla destek istedi. Çakan alışveriş merkezindeki destek ziyaretinde eline bowling topu alarak labutları tek hamleyle devirmeyi başardı.
Çakan’ın esnaf gezisine Kozlu İlçe Başkanlığı ile İlçe Kadın Kolları da eşlik etti.

YILMAZLAR EKMEK REKLAMI

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN