• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Çakal’a “Geçmiş Olsun” ziyareti

18 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
716 defa okundu.
Çakal’a “Geçmiş Olsun” ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve yönetim kurulu üyeleri bir süredir hastanede tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde taburcu olan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ramazan Çakal’a geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

MHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Yalçıner ve yönetim kurulu üyeleri, rahatsızlığı sonucu özel bir hastanede tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde taburcu olan Muharip Gaziler Derneği Başkanı Çakal’a ziyaret yaptılar.

Çakal ve yönetimi tarafından dernek binasında karşılanan Yalçıner ve yönetimi burada kendisine “Geçmiş Olsun” dileğinde bulundular. Yalçıner, burada yaptığı yaptığı konuşmasında gazilerin ülkemizde kıymetli birer bir birey olduğunu belirterek Gazilerin örnek gösterilecek bir kişilik olduğunu ifade etti.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ramazan Çakal ise, “Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Bizler sizlerle uzun zamandır diyaloğumuzu sürdürmeye devam ediyoruz. Ziyaretiniz bizleri onurlandırdı. Muharip Gaziler Derneği olarak bu ülkede bayrak ve sancak için her zaman canımızı feda etmeye hazırız. Şunu hatırlatmak gerekirse, Gaziler bu ülkede unutulmamalıdır. Gaziler tek çatı altında toplanmalıdır. Özellikle belirtmek istiyorum, biz gaziler Milli Savunma Bakanlığı’ndan çıkarılarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından bizlere bakım sağlanmaktadır. Ancak bakanlık bünyesindeki İl Müdürlükleri ne yazık ki bu konu da çok pasif davranıyorlar. Bizleri yaşlı muamelesi görüyorlar. Bizler yaşlıyız ama bu ülkede bayrak, vatan ve sancak için savaşmış bir neferyiz. Lütfen bu konuda bizlere yardımcı olsunlar. Umarım bizlere yardımcı olacaklarını umut ediyorum, tekrar ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN