• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 332
  • Dünkü Görüntülenme: 690
  • Toplam Görüntülenme: 3586429

Büyük projeye imza attılar…

15 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1.581
Büyük projeye imza attılar…

Çaycuma Kaymakamlığı, Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılay Çaycuma Derneğinin ortaklaşa düzenledikleri ‘Çaycuma İlçe Milli Eğitim Kan Veriyor Hayat Kurtarıyor’ sosyal sorumluluk projesi için imzalar atıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan tüm idareci, öğretmen, idari ve yardımcı personel, (18 yaşından büyük) veli, taşıma işlemi yapan şoför ve rehber personelinin de destek vereceği projenin imzaları, kaymakam Serkan Keçeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve Kızılay Çaycuma Temsilcisi Raci Sönmez tarafından atıldı.

Atatürk Anıtı önünde 19.04.2019 Cuma günü sabah 10.00 sularında başlayıp akşam 17.00 da sona erecek olan ‘Çaycuma İlçe Milli Eğitim Kan Veriyor Hayat Kurtarıyor’ kan bağışı kampanyasına tüm duyarlı vatandaşlar davet edildi.

Düzenlenen kan bağışı kampanyasının diğer ilçelere de örnek teşkil etmesinin gerektiğini ifade ederek, “ milli eğitimin sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz. Bu projenin diğer ilçelerde de örnek teşkil etmesi gerekiyor. İnşallah rekor bir kan bağışına imza atılır” dedi. (Kaynak: Şafak Gazetesi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN