• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Bugün Görüntülenme:
  • Dünkü Görüntülenme:
  • Toplam Görüntülenme:

Büyük organizasyonlar için düğmeye basıldı!.

25 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
317

Almanya’da faaliyetlerine aralıksız olarak devam eden Avrupa Devrekliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği tarafından Nisan ayı yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Dernek Başkanı Şahin Tabakoğlu yönetiminde yapılan yönetim kurulu toplantısında yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla yapılacak olan organizasyonlar ile Temmuz ve Eylül aylarında dernek tarafından kararlaştırılan organizasyonlar ele alındı.

Avrupa Devrekliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Tabakoğlu konuyla ilgili olarak dernek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında; “Devrekliler Derneği olarak Nisan ayı toplantımızı gerçekleştirdik. Önemli konuların ele alındığı toplantıda derneğimizin Ramazan ayında,Temmuz ayında ve Eylül ayında gerçekleştireceği organizasyonları enine boyuna masaya yatırdı ve karara bağlandı. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan organizasyonlar tarihleri ve içerikleriyle birlikte siz değerli üyelerimiz ve kamuoyu ile paylaşılacaktır” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN