• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 954
  • Dünkü Görüntülenme: 1186
  • Toplam Görüntülenme: 4243393

Bu Haber Türkali’den; 61. Evlilik Yıldönümlerini Kutladılar

19 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
647 defa okundu.
Bu Haber Türkali’den; 61. Evlilik Yıldönümlerini Kutladılar

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Türkali Köyü’nde yaşayan Refik Özpoyraz ile  eşi Mafer Özpoyraz, 61. evlilik yıldönümü kutlamasını birlikte yaptı.

Türkali Köyü’nde ikamet eden 84 yaşındaki Refik Özpoyraz ile 83 yaşındaki eşi Mafer Özpoyraz 61. Evlilik yıldönümlerini oğlu Murat Özpoyraz’ın annesi duymadan babası ile planlayarak kutlamayı pasta keserek hep bir arada geçirdiler.

Baba Özpoyraz’ın oğlu Murat Özpoyraz babası ile planlayarak yaptıkları bu evlilik yıldönümlerini yaptıkları pasta ile annesi Mafer Özpoyraz’a haber vermeden planladılar. Murat Özpoyraz baba ve annesinin 61. evlilik yıldönümü kutlaması öncesi pankart hazırlayarak pankartta, “Hüzünle, kederle, neşeyle, mutlulukla, sevinçle ve her şeyle geride bıraktığımız koskoca 61 yıl evlilik yıldönümümüz kutlu olsun” yazdı.

Pankartın ve masanın hazırlanmasının ardından Murat Özpoyraz annesi Mafer Özpoyraz’ı salona çalınan müzik eşliğinde davet etti. Masanın kurulu olduğunu gören anne Özpoyraz, masada yazan pankartı okuduktan sonra eşi refik Özpoyraz ile birbirlerine sarılarak evlilik yıldönümlerini kutladı ve Özpoyraz çiftinin oğlu Murat Özpoyraz ise bu mutluluk anlarını saniye saniye kaydetti.

(Haber: Anıl TAŞKIRAN-ÖZEL)

246 244 245

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN