• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1178
  • Dünkü Görüntülenme: 916
  • Toplam Görüntülenme: 4246357

Bu Haber Sevindirici ve Üzen Haber.!

7 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
944 defa okundu.
Bu Haber Sevindirici  ve Üzen Haber.!

Bu Haber Sevindirici  ve Üzen Haber.!

Batı Karadeniz Bölgesinin Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesinde kalan Zonguldak Havalimanına Türk Hava Yolları (THY) rotasını Zonguldak’a çevirmeme kararı aldı. Bu haberle birlikte iç hat seferlerinin hiçbir zaman olmayacağı anlamına geliyor.

Türk Hava Yollarını kullanan bir yolcu THY web sitesi aracılığıyla firmaya bir mail gönderdi. Yolcu mailinde THY’nın Zonguldak’tan seferlerin başlatılması talebinde bulundu. Ancak firma yetkilileri mail gönderen şahısa olumsuz yanıt gönderince şirketin Zonguldak’a uçuş yapmayacağını ve havalimanının şirket uçaklarına olumsuz olduğunu açıkladı.

İşte O Yanıt.!

“Türk Hava Yolları olarak, bağlantılı taşımacılığın geliştirilmesi ve yolcu taleplerinin değerlendirilmesi için filo imkanları dahilinde yeni hat açılmakta veya frekansı artışı yapılabilmektedir.

Ortaklığımızın ticari potansiyeli haiz noktalara sefer planlaması ve icrası için vazgeçilmez ön şart uçuş güvenliği ve elverişli meydan koşullarıdır.  Bu sebeple mesajınızda yer verdiğiniz uçuş noktası Ortaklığımızın uçuş yapabileceği havalimanları arası nda yer almamakta olduğunu belirtmek isteriz.

Seyahatlerinizde Türk Hava Yolları’nı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

TÜRK HAVA YOLLARI A.O.
Müşteri İletişim Merkezi”

Öte yandan Ak Parti Milletvekili Özcan Ulupınar Zonguldak’ta yayın yapan Halkın Sesi gazetesinde iç hat seferlerinin Mayıs’tan itibaren başlatılması konusunda meraklı ve sevindirici bir haber vermişti.

 HAVALİMANINA TCCD’DEN İSTASYON

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova beldesinde bulunan Zonguldak Havalimanı girişine yolcuların uçaktan indikten sonra durağın uzak olmasından dolayı havaalanı girişine geçtiğimiz aylarda bir istasyon yapma karar aldı.

(Haber: Anıl TAŞKIRAN-ÖZEL)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN