• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1968
  • Dünkü Görüntülenme: 1196
  • Toplam Görüntülenme: 3531337

Bu haber Filyos’u karıştıracak!.

7 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
368
Bu haber Filyos’u karıştıracak!.

-ÖZEL İÇERİK-

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinin Ak Partili Belediye Başkanı Ömer Ünal geçtiğimiz sene yaptığı festival programında Filyos’un olmazsa olmazı olan futbol sahasının yapılması konusunda müjdesini vermişti. Ancak 1 Temmuz 2019 tarihinde yapılan Belediye Meclis Toplantısında futbol sahası için ayrılan ödeneğin geri çekildiği iddia edildi.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel seçimin ardından Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinde 3. kez Ak Parti’den seçilen Belediye Başkanı Ömer Ünal bir skandala daha imzasını attı. Geçtiğimiz 2018 yılının Temmuz ayında yapılan bir festival programında ünlü sanatçı Ece Seçkin’e takdim ettiği Filyos Ateşspor Kulübünün formasının ardından burada yaptığı konuşmasında gençlerin daha modern bir sahaya kavuşmalarının müjdesini vererek spor sahasının ihalesinin gerçekleşeceğini belirtmişti.

Aradan geçen bir zaman sonra Filyos spor sahasının ihalesi gerçekleşti, ancak alanda yeni bir çalışma ve yeni bir spor sahası için çalışmalar başlamadı. 2019 yılının 1 Temmuz tarihinde yapılan Belediye Meclis Toplantısında CHP’li Belediye meclis üyeleri Filyos spor sahasının durumunu meclis toplantısında önerge vererek Başkan Ömer Ünal’ın cevaplandırmasını talep etti.

Belediye Başkanı Ömer Ünal ise CHP’li Belediye Meclis Üyelerinin kendisine sormuş oldukları Filyos Spor Sahasıyla ilgili olan soruyu cevaplandırarak futbol sahası için ayrılan ödeneğin geri çekildiği ve gündeminde futbol sahası olmadığını toplantıda açıklamasının ardından Filyoslular bir kez daha şokla karşılaştı.

Ayrıca toplantıda geçtiğimiz sene yapılan festivalin bu yıl yeniden yapılması konusunda da CHP’li Belediye Meclis Üyeleri de Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’a soru önergesi sunarak Başkan Ünal, ülke ekonomisinin şartlarının düştüğü; katkı sağlayacak esnaf ve iş adamı bulmakta zorlandığını ifade etti. Ancak halen birkaç şirket ile görüşmekte olduğunu da Belediye Meclis Üyelerine açıkladı. (ZONMEDYA / ÖZEL)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN