• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 270
  • Dünkü Görüntülenme: 362
  • Toplam Görüntülenme: 3491187

Bu film psikolojik ve gerilim yüklü!.

25 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
172

Antalya’da Best Of Antalya Cast Ajansın oyuncularından oluşan ve bütçelerini ortaklaşa vererek kendi yapıtları olan psikolojik ve gerilim yüklü bir sinema filmi çekilerek izleyicilerin beğenisine sunuldu.

“Ya da Her Şey Gerçek” isimli filmin senaryosu Nurten Özarslan’ın yazdığı, filmin yönetmenliğini ise Cenk Savran’ın yönetiği filmde 28 kişi oynadı. Film hakkında yapılan açıklama da; “Antalya da hatta Türkiye de bir ilke imza atarak, kendi oyuncuları ve kendi ödenekleri ile “YA DA HER ŞEY GERÇEKTİ” isimli psikolojik gerilim sinema filmi çektik.

Bu film bir Antalya filmidir. “YADA HER ŞEY GERÇEKTİ “adlı filmimizin çok yakında Antalya da yapılacak galası ile sizlere sunacağız. Bu film Antalya da hatta Türkiye de bir ajans tarafından kendi oyuncu adaylarına çekmiş olduğu ilk filmdir. Bu konuda gerçek den çok iddialıyız. Bu filmin: ajansı, oyuncusu, yapımcısı ve yönetmeni hepsi Antalya’dandır. Sizler de biliyorsunuz ki sektörde eline bir senaryo alıp, kapı kapı veya belediye belediye dolaşıp destek isteyen birçok firma var. Fakat Ben best of Antalya cast ajans olarak tam tersine, yani tamamen kendi imkanlarımız, kendi oyuncu adaylarımız ile  film çekimi boyunca kimseden bir destek istemeksizin, en büyük hayallerimden birisini gerçekleştirdim.

Şimdiye kadar hiçbir ajans kendi oyuncu adaylarına bu imkanı sağlayamamıştır. Bizlerde bunu başardığımız için gururluyuz. Bu güzel projede emeği geçen başta yönetmenimiz Cenk Savran’a minnet ve teşekkür borçluyum.  Ayrıca; bu filmi çekmeye karar verdiğimizde gece gündüz emek harcayan set ekibine ve oyuncu adaylarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu film gösterecek ki güzel Antalya’mız da şartlar ne olursa olsun bir film çekilebiliyor.

“ Ya da Her Şey Gerçekti” filminin konusu İstanbul da psikolojik sorunlar yaşayan bir genç kızın yaşadığı psikolojik bunalımlardan kaçarak Antalya da bunlardan kurtulup okumak istemesi ile başlar. Ama olaylar hiç de istediği gibi gitmez. Psikolojik gerilim filmi olan “Yada Her Şey Gerçekti”,  önce Antalya sonra tüm Türkiye de seyircileri ile buluşarak ses getireceğini umut ediyoruz.

Çekmiş olduğumuz sinema filmimizde, çekim süresince Antalya’nın birçok tarihi ve güncel mekanlarına yer verilmiştir. Filmimizin galası Antalya Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir. Gala da elde edilen gelirin % 30’u,  desteğe ihtiyacı olan insanlarımızın hayatlarını bir nebze değiştirebilmek adına bir hayır kurumuna bağış yapılacaktır. Galamız ve tüm bağış detayları halka ve basına açık ve şeffaf olacaktır. Başta Antalya’nın sonra Türkiye’nin ilki olan bu projemiz önce Antalya sonrasında tüm Türkiye de gösterime girecektir” denildi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN