• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 254
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714635

BOŞANDIĞI EŞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE BARIŞMA TEKLİF ETTİ

14 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
627 defa okundu.
BOŞANDIĞI EŞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE BARIŞMA TEKLİF ETTİ

14

BOŞANDIĞI EŞİNE SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE BARIŞMA TEKLİF ETTİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 5 yıl önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandığı eşi ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde barışmak isteyen şahıs, eski eşinden olumlu yanıt alamadı.

Karadeniz Ereğli ilçesinde yaşayan 35 yaşındaki İlker Acar, 2005 yılında tanıştığı Arzu A. ile ailesinin evliliklerine karşı çıkması üzerine kaçtı. 2007 yılında evlenen İlker ve Arzu çiftinin aynı yıl Poyraz isimli çocukları dünyaya geldi. Genç çift arasında maddi sıkıntılar nedeniyle şiddetli geçimsizlik başladı. Arzu A., şiddet görmeye başladığı eşine dava açarak boşandı. Boşanmalarının ardından eski eşinin kendisini sürekli araması, evine ve işyerine gelmesi nedeniyle bir dava daha açan Arzu A., eski eşi için ev ve işyerine uzaklaştırma kararı aldırdı.
Eski eşi ile yeniden bir araya gelmek isteyen İlker Acar ise, yaklaşık 3 yıl önce üzerinde kendisi, eşi ve çocuğunun resimleri ile “Son Bir Şans” yazılı 2 bin 500 adet afiş bastırıp şehrin çeşitli noktalarına asarak, eski eşine barışma teklifi gönderdi. Teklifi geri çevrilen İlker Acar, bu günde 14 Şubat Sevgililer Günü’nde eski eşine uzaklaştırma kararı olduğu için kendisi gidemeyince arkadaşından bir buket çiçek gönderip barışma teklifinde bulundu.
İlker Acar, eşine şiddet uygulamasından dolayı çok pişman olduğunu, yeniden çocuğu ve Arzu A. ile bir arada yaşamak istediğini söyledi. Eşini çok sevdiğini anlatan Acar, kendisi ile barışmak için her yolu deneyeceğini ifade etti.
Eşinden şiddet gördüğü gerekçesi ile boşanan Arzu A. ise gazetecilerin kendisinin görüntüsünü çekmesini istemezken, eski eşinin gönderdiği çiçekler ile barışma teklifini de kabul etmedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN