• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 128
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684331

BORU PROFİL FABRİKASI RAKI İMALATHANESİ ÇIKTI

24 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
674 defa okundu.
BORU PROFİL FABRİKASI RAKI İMALATHANESİ ÇIKTI

BORU PROFİL FABRİKASINDAN RAKI İMALATHANESİ ÇIKTI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde polis ekipleri boru profil fabrikası sahasında sahte rakı üreten bir imalathaneye baskın yaptı. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.
Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ekipleri yaptıkları çok yönlü araştırma sonucu sahte rakı üretildiğine kanaat getirdikleri Ören Mahallesi’ndeki boru profil fabrikası sahası içerisinde yer alan bir depoya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Büro Amirliği (KOM) ve Güvenlik Büro Amirliği ekipleri ile birlikte baskın yaptı. Polis ekipleri depoda sahte rakı üretiminde kullanılan çok sayıda düzenek, yaklaşık 100 kilogram anason ile 100’lerce boş şişe ele geçirdi. Boru profil fabrikası sahasında bulunan depoda kurulan 3-4 ayrı düzenek ile şişelere doldurulan sahte rakıların İstanbul’daki bazı eğlence mekanlarına satıldığı öğrenildi. Polis ekipleri sahte rakı imalathanesinde çalıştığı iddia edilen E.T.’yi gözaltına alırken, Boru Profil Fabrikası sahibi H.Ö.’yü de arıyor. Polis ayrıca fabrika yöneticileri ile bazı çalışanları da ifadesini almak için emniyete götürürken, fabrika sahası içerisinde bulunan güvenlik kamera kayıtlarına el koydu. İmalathane ile ilgili bağlantısı bulunan kişiler ile sahte rakıların satıldığı yerler polis tarafından araştırıyor.
Polis olayla ilgili olarak çok yönlü soruşturma başlattı.

KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDE POLİS SAHTE RAKI İMALATHANESİNE BASKIN YAPTI. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ BORU PROFİL FABRİKASI İÇERİSİNDEKİ DEPODA SAHTE RAKI İMALATHANESİ OLDUĞUNU TESPİT EDİP BASKIN DÜZENLEDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

ZANLILARIN KURDUKLARI DÜZENEKLERLE SAHTE RAKI ÜRETİP PİYASAYA SÜRDÜKLERİ ÖĞRENİLDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

ZANLILARIN FARKLI DÜZENEKLERLE ÜRETTİKLERİ RAKILARI BOŞ ŞİŞELERE DOLDURUP PİYASAYA SÜRDÜKLERİ ÖĞRENİLDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

POLİS EKİPLERİ DEPO İÇERİSİNDE BULDUKLARI ÇOK SAYIDA BOŞ RAKI ŞİŞESİNE EL KOYDU. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

POLİS EKİPLERİ DEPO ETRAFINDA BULUNAN GÜVENLİK KAMERA KAYITLARINA EL KOYDU. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

POLİS EKİPLERİ SAHTE RAKI İMALATINDA KULLANILAN MALZEMELER İLE ANASON VE BOŞ ŞİŞELERE EL KOYDU. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE BAĞLI ASAYİŞ EKİPLERİ SON GÜNLERDE YAPTIKLARI UYUŞTURUCU OPERASYONLARININ ARDINDAN BU GÜN AKŞAM SAATLERİNDE SAHTE RAKI İMAL EDİLEN BİR FABRİKANIN DEPOSUNA BASKIN DÜZENLEDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

YILMAZLAR REKLAM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN