• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 330
  • Dünkü Görüntülenme: 392
  • Toplam Görüntülenme: 4742655

Boğulmaktan Son Anda Kurtarıldılar

24 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
643 defa okundu.
Boğulmaktan Son Anda Kurtarıldılar

BOĞULMAKTAN SON ANDA KURTARILDILAR

Zonguldak’ta 4 Suriyeli boğulmaktan çevredeki vatandaşlar tarafından son anda kurtarıldı.
Edinilen bilgiye göre olay, Zonguldak-Kozlu yolunun alt tarafındaki sahilde meydana geldi. 9 yaşındaki Abdullatif Matar, aynı yaştaki Muhammet Halabı ve 12 yaşındaki Mahir Halabı sahil kenarında oyun oynadıkları sırada dalgalara kapılarak açığa doğru sürüklenmeye başladı. Bu sırada yanlarında bulunan 36 yaşındaki Muhaiettin Halabı, oğulları Mahır ve Muhammet Halabı ile yeğeni Abdullatif Matar’ı kurtarmak için suya atladı. Çocukları kurtarmayı başaran Halabı, daha sonra yorgun düşerek kendisi de boğulmaya başladı. Azgın dalgalara karşı koyamayarak yorgun düşen Halabı, vatandaşların yardımıyla boğulmaktan son anda kurtarıldı. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri Muhaiettin Halabı ve çocuklara ilk müdahaleyi olay yerinde gerçekleştirdi. Hayati tehlikeleri bulunmadığı öğrenilen Suriyeliler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırılırken, Muhaiettin Halabı ise Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

11759065_10152992815792304_1507490619_n

MİNİK SURİYELİLER ZONGULDAK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ'NDE TEDAVİ ALTINA ALINDI. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

MİNİK SURİYELİLER ZONGULDAK KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ’NDE TEDAVİ ALTINA ALINDI. 

YEĞENİ VE ÇOCUKLARINI BOĞULMAKTAN KURTARAN HALABİ, ATATÜRK DEVLET HASTANESİ'NE KALDIRILDI. (MURAT KÜÇÜK - UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

YEĞENİ VE ÇOCUKLARINI BOĞULMAKTAN KURTARAN HALABİ, ATATÜRK DEVLET HASTANESİ’NE KALDIRILDI. (MURAT 

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN