• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Bir Tebessüm Bin Tebessüm Mutluluk Grubu Zonguldak’ta…

7 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
760 defa okundu.
Bir Tebessüm Bin Tebessüm Mutluluk Grubu Zonguldak’ta…

Merkezi Hatay’da bulunan “Bir Tebessüm Bin Tebessüm Mutluluk Grubu” Hatay ve İstanbul Temsilciliği ve Çatalağzı Engelliler Derneği aracılığı ile Çatalağzı beldesindeki Gaziosmanpaşa ilkokulunda öğrenim gören 51 ihtiyaç sahibi öğrenciye, ayakkabı, çanta, giyim ve kırtasiye malzemesi yardımlarında bulundular.

“Bir Tebessüm Bin Tebessüm Mutluluk Grubu” Hatay ve İstanbul Temsilciliği ve Çatalağzı Engelliler Derneği üyeleri tarafından okul binası önünde ihtiyaç sahiplerine hediyeleri verildi.

Gaziosmanpaşa İlkokulunda öğrenim 51 ihtiyaç sahibi öğrenciye ayakkabı, çanta, giyim ve kırtasiye malzemesi ve iki ihtiyaç sahibi aileye ziyaret düzenleyerek giyim ve gıda yardımı yapıldığı belirten Çatalağzı Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Albas; “Kilometrelerce yol gelerek beldemizin minik yüzlerinde tebessüm oluşturan bu iyilik kervanının öncüleri ‘Bir Tebessüm Bin Mutluluk BİTEBİMUV Başkanı Ömer Faruk Kural İstanbul Temsilcisi Sibel Toros Demirtuna, BİTEBİMUV gönüllüsü Hayırsever Sayın Serdar Özder’e ve tüm BİTEBİMUV gönüllülerine beldemiz, öğrencilerimiz velileri ve derneğimiz adına teşekkür ediyoruz. Gaziosmanpaşa Okul Müdürümüz İsmail Üzülmez ve öğretmenlerimizle birlikte BİTEBİMUV gönüllülerini misafir etmekten onur ve gurur duyduk. Bu güzel etkinliğimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan Belediye başkanımız Sayın Adnan Akgün’e, Kilimli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Altun’a, Okul Aile Birliği Başkanı Aytaç Uzun ‘a ve öğretmenlerimize ayrıca misafirlerimizin konaklaması için Radartepe Sosyal Tesislerini tarafımıza tahsis eden Kilimli Belediye Başkanımız Ali Aslankılıç’a teşekkür ediyoruz” dedi.  (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN