• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1246
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4685449

Bir Gün Arayla İki Mısır Tezgahı Yandı

22 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
567 defa okundu.
Bir Gün Arayla İki Mısır Tezgahı Yandı

BİR GÜN ARAYLA İKİ MISIR TEZGAHI YANDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir gün arayla iki mısır tezgahı yanarak kullanılamaz hale geldi.
Kdz. Ereğli ilçesi sahil bandında bir gün arayla iki ayrı mısır tezgahında yangın çıktı. İddiaya göre sahil bandında mısır satarak geçimini sağlayan Muhammet Tütü’ye ait mısır tezgahında piknik tüpünün hortumu sıcak havanın etkisi ile genleşince gaz kaçırmaya başladı. Çıkan yangın sonrası alevler mısır tezgahını kapladı. Tüpün patlama ihtimaline karşı tezgaha yaklaşamayan sahibi Muhammet Tütü ve çevredekiler itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Sahil bandında bir gün sonra da aynı bölgede Salim Taş’a ait mısır tezgahında yangın çıktı. Yapılan incelemede yangının bir gün önceki gibi ocağa giden plastik hortumun sıcakta genleştiği ve çıkan gazın alev aldığı öğrenildi. Kdz. Ereğli Belediyesi itfaiye ekiplerinin yangına kısa sürede müdahale etmesi mısır tezgahını yanmaktan kurtardı. Tezgah sahibi Salim Taş, yangının nasıl başladığını anlayamadığını, bir anda olduğunu ve patlamasından korkarak kaçtıklarını söyledi.
Yangınlar sırasında sahildeki vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı.

11774493_10152992808322304_388772960_n

ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNDE BİR GÜN ARAYLA İKİ MISIR TEZGAHI YANARAK KULLANILAMAZ HALE GELDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNDE BİR GÜN ARAYLA İKİ MISIR TEZGAHI YANARAK KULLANILAMAZ HALE GELDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

 

Anahtar Kelime: , , , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN