• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 824
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677455

BİK MÜDÜRÜ AKOĞLU TSO BAŞKANI METİN DEMİR’İ ZİYARET ETTİ

17 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
527 defa okundu.
BİK MÜDÜRÜ AKOĞLU TSO BAŞKANI METİN DEMİR’İ ZİYARET ETTİ

BİK MÜDÜRÜ AKOĞLU TSO BAŞKANI METİN DEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Basın İlan Kurumu (BİK) Zonguldak Şube Müdürü Özer Akoğlu, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir’i makamında ziyaret etti.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığında gerçekleşen ziyarette, Basın İlan Kurumu (BİK) Zonguldak Şube Müdürü Özer Akoğlu, kurumun çalışmaları hakkında Başkan Metin Demir’e bilgi verdi.
Ziyarette, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Akoğlu,” Oda başkanımız Metin Demir beye makamında nezaket ziyaretinde bulunduk. Çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası olarak başarılı çalışmaları var. Kendilerini kutluyorum. Kurumlarımızın çalışma sistemleri hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduk. Basın İlan Kurumunun (BİK) bilişim teknolojilerinin sunmakta olduğu imkanlardan istifada edilerek oluşturulan bilişim altyapısı ve ERP uygulamasının hayata geçirilmesiyle resmi ilanların ilan sahiplerinden alınmasından mevkutelerde (gazetelerde ) yayımlanmasına kadar geçen süreçteki işlemlerin sanal ortamlara taşınarak akıllı sistemlerle yürütülmesi uygulaması hakkında bilgiler paylaştım” dedi.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir ise, Basın İlan Kurumu Zonguldak Şube müdürünün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Basın İlan Kurumu müdürümüzün ziyaretinden memnun olduk. Kendisine başarılar diliyorum. Çağın gereği olarak ilanların elektronik ortama taşınması, yerinde bir çalışma olmuş” şeklinde ifade etti.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN