• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 522
  • Dünkü Görüntülenme: 808
  • Toplam Görüntülenme: 4526689

BEÜ’DE KERBELA VE MUHARREM AYININ ANLAMI VE ÖNEMİ KONFERANSI YAPILDI

24 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
572 defa okundu.
BEÜ’DE KERBELA VE MUHARREM AYININ ANLAMI VE ÖNEMİ KONFERANSI YAPILDI

BEÜ’DE KERBELA VE MUHARREM AYININ ANLAMI VE ÖNEMİ KONFERANSI YAPILDI

Bülent Ecevit Üniversitesi Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında, Kastamonu Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Mehmet Nadir Özdemir’i ağırladı.
“Kerbela ve Muharrem Ayının Anlam ve Önemi” başlıklı bir konferans veren Doç. Dr. Özdemir’i akademisyenler ve öğrencilerden oluşan kalabalık bir grup ilgi ile izledi. Tahir Karaoğuz Konferans Salonunda yapılan Konferans Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Daha sonra kürsüye çıkan Doç. Dr. Mehmet Nadir Özdemir, Bülent Ecevit Üniversitesinde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi ve daha önce çalıştığı Üniversiteye anlamlı ve önemli bir etkinlik için davet edildiğinde büyük bir onur duyduğunu belirtti.
Doç. Dr. Özdemir konferansta Kerbela’da yaşanan sürecin günümüz insanının nasıl anlaması gerektiği üzerinde durarak yaşanan acı olaydan bizlerin nasıl bir ders çıkarması gerektiği üzerinde durdu.
Konferansın ardından Doç. Dr. Özdemir’e Türk Kültürünü Tanıtma Kulübü adına Yrd. Doç. Dr. Nurettin Hatunoğlu tarafından BEÜ’nün teşekkür plâketi takdim edildi. Konferans sonrasında gelen davetlilere aşure ikram edildi.

65431

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN