• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 170
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4713995

BEÜ ZONGULDAKLI KADINLARI MEME KANSERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA DAVET EDİYOR

25 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
518 defa okundu.
BEÜ ZONGULDAKLI KADINLARI MEME KANSERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA DAVET EDİYOR

– BEÜ ZONGULDAKLI KADINLARI MEME KANSERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISINA DAVET EDİYOR

Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi “Erken Tanı Hayat Kurtarıyor” sloganı ile Meme Kanseri bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.
Toplumun her kesiminden kadınların katılımına açık olacak toplantı, meme kanseri konusunda bilinç, duyarlılık ve farkındalık oluşturmayı hedefliyor. Merkezin Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü Eğitim Hemşireliği ile Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Güldeniz Karadeniz Çakmak’ın hazırladıkları eğitim, 3 Nisan 2015, Cuma günü, saat 10.00’da BEÜ İbn-i Sina Kampüsü Şebnem Kargı Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
Toplantıda Doç. Dr. Çakmak tarafından kanserden korunma, meme kanseri, belirtileri, kendi kendine meme muayenesinin önemi ve nasıl yapılacağı, tanı ve tedavi yöntemleri ile kanserle başa çıkma konularında bilgi verecek.
BEÜ’nün düzenlediği meme kanseri bilinçlendirme toplantısının ilki 7 Ekim 2013 tarihinde, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulunda Hemşire Emine Gedikli’nin konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleştirilmişti.

12 - Kopya

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN