• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743331

BEÜ REKTÖRÜ ÖZER ZTSO GENEL SEKRETERİ SARIKAYA’YI ZİYARET ETTİ

18 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
694 defa okundu.
BEÜ REKTÖRÜ ÖZER ZTSO GENEL SEKRETERİ SARIKAYA’YI ZİYARET ETTİ

BEÜ REKTÖRÜ ÖZER ZTSO GENEL SEKRETERİ SARIKAYA’YI ZİYARET ETTİ

– Bülent Ecevit Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı görevinden istifa ederek Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği görevine başlayan Muharrem Sarıkaya’yı makamında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer, Sarıkaya’ya yeni görevinde başarılar dileğinde bulundu.
Bülent Ecevit Üniversitesinin gelişmesi için yaptığı çalışmaların her zaman takdirle anılacağını vurgulayan BEÜ Rektörü Özer, bu görev nedeni ile Sarıkaya’nın seçilmesinden ayrıca gurur duyduklarını ifade etti.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Sekreteri Muharrem Sarıkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Zonguldak BEÜ’deki çalışma yıllarının yaşamında çok müstesna bir yere sahip olduğunu söyledi. Sarıkaya ayrıca, ZTSO’ da üstlendiği görev nedeni ile üniversitenin büyümesi ve başarılı olması için yaptığı çalışmaların kesintiye uğramayacağına dikkat çekerek, “Makamı, görevi ne olursa olsun tüm Zonguldaklılar gibi bende Üniversitemizin, dolayısıyla kentimizin büyümesi ve kalkınması için çabalayacağız” dedi.

654311 (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN