• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1120
  • Dünkü Görüntülenme: 618
  • Toplam Görüntülenme: 3654431

Betül Demir Devrekli hayranlarını coşturdu

29 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
505
Betül Demir Devrekli hayranlarını coşturdu

DEVREK- Zonguldak’ın Devrek ilçesinde 30. düzenlenen Baston Kültür ve Sanat Festivali ünlü sanatçı Betül Demir’in konseriyle sona erdi.

Devrek Belediyesi tarafından düzenlenen 30. Uluslararası Baston Kültür ve Sanat Festivali 7. ve son gününde ünlü sanatçı Betül Demir’in Devrekli hayranlarına seslendirdiği muhteşem şarkılarla sona erdi. Düzenlenen konsere yaklaşık olarak 7 bin kişi katıldı.

Devrek Cumhuriyet Alanında düzenlenen konser organizasyonunda ünlü sanatçı Betül Demir kendine özgü müzik ve hazırladığı repertuar ile Devreklileri coşturdu.

BELEDİYE BAŞKANI BETÜL DEMİR İLE DÜET YAPTI

Devrek Belediyesi tarafından Cumhuriyet alanında düzenlenen Baston Kültür ve Sanat Festivali kapsamında konserin son günü sahne alan ünlü sanatçı Betül Demir, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u sahneye çağırarak bağlama eşliğinde düet gerçekleştirdi. Başkan Bozkurt seslendirdiği şarkıyı konser alanına gelen çok sayıda Devreklilerle birlikte şarkı söyleyerek festivale renk kattı.

Konserin sonlarına doğru Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, ünlü sanatçı Betül Demir’e festivale katkılarından dolayı plaket, ödül ve fanatik Galatasaraylı olduğunu söyleyen sanatçı Demir’e aslan figürlü baston takdim etti.

Ayrıca konser etkinliğini son güne kadar sunum gerçekleştiren Mutlu Ulusoy’a da Belediye Başkanı Çetin Bozkurt tarafından plaket sunuldu. Konser ünlü sanatçı Betül Demir’in konseriyle gecenin ilerleyen dakikalarına kadar sürdükten sonra etkinlik havai fişek gösterisiyle sona erdi. (Haber / Foto: Anıl TAŞKIRAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN