• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 152
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684355

Beşiktaşlı Taraftarlardan Lösemili Çocuklara İftar

11 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
690 defa okundu.
Beşiktaşlı Taraftarlardan Lösemili Çocuklara İftar

BEŞİKTAŞLI TARAFTARLARDAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA İFTAR

Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki Beşiktaş Taraftarları Derneği yöneticileri lösemili çocuklarla iftarda bir araya geldi.
Kdz. Ereğli ilçesindeki Beşiktaş Taraftarları Derneği yöneticileri dernek binasında lösemili çocuklar için iftar programı düzenledi. İftara Dernek Başkanı Tarkan Adik, lösemili çocuklar ile aileleri katıldı. Akşam ezanının okunması ile iftar duasını lösemili 12 yaşındaki Harun Sarı yaptırdı.
Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, dernek olarak her zaman lösemili çocukların yanlarında olduklarını söyledi. Adik gecede yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Güzel bir Ramazan akşamı, Allah bizi birbirimize yine kavuşturdu. İnşallah uzun seneler böyle sırt sırta vererek bu hastalığı yenerek kimseye muhtaç olmadan, üzülmeden hayata devam ederiz. Allah’ım bizi sevdiklerimize bağışlasın, çoluğumuza çocuğumuza güzel günlere erdirsin. Beşiktaşlılar Derneği olarak her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bunun altını istediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Gönüllerimiz bir, ruhumuz bir, dostluklarımız bir. Acınız acımız, sevinciniz sevincimiz, üzüntünüz üzüntümüz. Reşat başkanımla birlikte yardımcı olacağız, her konuda ne sıkıntınız olursa olsun Reşat beye iletirseniz elimizden geldiğince çözmeye çalışırız. Masalarımız bir, ekmeğimiz bir her şeyi bölüşmeye hazırız, sizin için çocuklar için. Bugün burada bize yardımcı olan ustamız ve eşine bu güzel yemekler için teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu arkadaşlarım sizlere burada hizmet ettiler onlarda çok teşekkür ediyorum. Son nefesimize kadar gücümüz yetinceye kadar bu masalarda inşallah hep beraber hepinizi ağırlayacağız. Kötü günlerimizde de hep birlikte olup gerekirse birlikte ağlayacağız, ama inşallah Allah bize ağladığımız günleri göstermez.”
İftarın ardından davete katılan lösemili çocuklara dernek başkanı Tarkan Adik ve yönetim kurulu üyeleri tarafından çeşitli hediyeler verildi.

ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNDE BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI DERNEĞİ LÖSEMİLİÇOCUKLAR VE AİLELERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNDE BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI DERNEĞİ LÖSEMİLİÇOCUKLAR VE AİLELERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ.

KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDEKİ BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTARDA LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VE AİLELERİ BİR ARAYA GELDİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

KDZ. EREĞLİ İLÇESİNDEKİ BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN İFTARDA LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VE AİLELERİ BİR ARAYA GELDİ. 

654311

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN