• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 40
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740731

BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ORMAN, ÇAYCUMA’DA OKUL AÇILIŞINA KATILDI

7 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
763 defa okundu.
BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ORMAN, ÇAYCUMA’DA OKUL AÇILIŞINA KATILDI

BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI ORMAN, ZONGULDAK’TA OKUL AÇILIŞINA KATILDI

Hayırsever iş adamı ve BJK Kongre Üyesi Serkan Yazıcıoğlu tarafından yaptırılan, Şenan Kerçin tarafından destek olunan iki derslikli Çaycuma Ayça Yazıcıoğlu Güzelkaya İlkokulu, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın katıldığı törenle hizmete açıldı.
Okulun açılış töreninde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, “Yeni bir eğitim öğretim yılının başlangıcında adı güzel, kendi güzel, Güzelyaka köyümüzde yeni bir okulumuzun açılışında bir arada bulunmanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşamaktayız. Eğitim insan hayatında hava kadar, su kadar hayati öneme ve değere sahip en önemli etkenlerden biridir. Okullarımızda gerçekleştirilen eğitim öğretim süreci hepimizin hayatında önemli bir yere sahiptir. Bu sürecin en iyi ve önemli bir şekilde değerlendirilmesi hem birey açısından hem toplum açısından hayati bir öneme sahiptir. Ülkemizin ve geleceğimizin teminatı olan yeni nesillere hak ettikleri daha kaliteli eğitim imkânlarını sağlamanın yollarını bulmak, daha iyi okullar yapmak ve daha iyi teknolojik imkânlar sunmak için eğitimde kaliteyi arttırmak bizler için birinci unsur olmalıdır. Bir ülkenin gelişmesi eğitimli insan sayısı ile ölçülmektedir. Çocuklarımızı dünden bugüne söz sahibi olacak şekilde yetiştirmek zorundayız. Çocuklarımızın üretken ve özgüvenli olmaları okullarımızdan geçmektedir. Okul yapmak bir geleneğimiz ve kültürümüzün bir parçasıdır. Bugün burada açılışını yapacağımız okulumuz da bizler için geleceğe yapılacak bir yatırım olarak önemli ve değerlidir. Okulumuzun yapımı konusunda hayırsever Serkan Yazıcıoğlu ve ailesine, bu yatırımın ilçemize gelmesini sağlayan Şenan Kerçin’e, teşrifleriyle bugün bizleri onurlandıran Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman’a, bizlere destek veren herkese şahsım ve kurumum adına teşekkür eder, saygılar sunarım” diye konuştu.
Yıllardır eşi ile birlikte hayır işleri için yola çıktıklarını ifade eden Serkan Yazıcıoğlu ise, “Bu sene de buraya okul yaptırmak nasip oldu. Kendim burada yoktum ama okulun her aşamasından gönderilen fotoğraflar sayesinde haberim oldu. Emeği geçen tüm Çaycumalılar’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikren Orman, “Arkadaşım olmasından gurur duyduğum Serkan kardeşime ve değerli eşine yaptıkları bu yatırımdan dolayı teşekkür ediyorum. Hayırlara vesile olan, taş üstüne taş koyan her kim varsa Allah onlardan razı olsun. Allah onlara daha çok para kazanıp daha çok yatırım yapmayı nasip etsin. Hepimiz bu toprakların insanlarıyız. Amacımız ülkeye hayırlı çocuklar yetiştirmek, ama bizim arzumuz daha çok Beşiktaşlı çocuk yetişsin. Beşiktaş camiası olarak bu tür etkinlikleri destekliyoruz. Birçok yerde okul yaptık. Allah Anadolu’nun her yerinde okul yaptırmayı nasip etsin. Açılışını yaptığımız bu hayırlı iş, ülkemize mutlu ve hayırlı insanlar yetiştirsin” dedi.
İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Fikret Orman ve hayırsever iş adamı Serkan Yazıcıoğlu’na teşekkür plaketi verdi. Çaycumaspor Kulübü ve Yakaspor Kulübü yöneticileri da Fikret Orman’a formalarını hediye ettiler. Okulun açılışını gerçekleştiren Orman, okulda eğitim gören öğrencilere forma dağıttı.
Açılışa Fikret Orman, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, iş adamı Serkan Yazıcıoğlu ve eşi, daire ve okul müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğrenciler, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FİKRET ORMANA PLAKET VERDİ. (EMRAH YILDIZ - ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FİKRET ORMANA PLAKET VERDİ.

FİKRET ORMAN OKUL AÇILIŞINA KATILDI. (EMRAH YILDIZ - ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

FİKRET ORMAN OKUL AÇILIŞINA KATILDI. 

GÜZELYAKA KÖYÜNDE AÇILAN OKULDA ETKİNLİK DÜZENLENDİ. (EMRAH YILDIZ - ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

GÜZELYAKA KÖYÜNDE AÇILAN OKULDA ETKİNLİK DÜZENLENDİ.

ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AÇILIŞ KONUŞMASI YAPTI. (EMRAH YILDIZ - ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

ÇAYCUMA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AÇILIŞ KONUŞMASI YAPTI.

OKUL AÇILIŞINDA FİKRET ORMANA FORMA HEDİYE EDİLDİ. (EMRAH YILDIZ - ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

OKUL AÇILIŞINDA FİKRET ORMANA FORMA HEDİYE EDİLDİ. 

FİKRET ORMAN ÖĞRENCİLERE FORMA DAĞITTI. (EMRAH YILDIZ - ERCAN KARAKUŞ/ZONGULDAK-İHA)

FİKRET ORMAN ÖĞRENCİLERE FORMA DAĞITTI. 

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN