• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743337

BELEDİYENİN AYLARDIR KAPATAMADIĞI ÇUKURLAR ÖLÜME DAVETİYE ÇIKARTIYOR (GÖRÜNTÜLÜ)

22 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
587 defa okundu.
BELEDİYENİN AYLARDIR KAPATAMADIĞI ÇUKURLAR ÖLÜME DAVETİYE ÇIKARTIYOR (GÖRÜNTÜLÜ)

geniebanner2

BELEDİYENİN AYLARDIR KAPATAMADIĞI ÇUKURLAR ÖLÜME DAVETİYE ÇIKARTIYOR
– ŞEHİR DEĞİL KÖSTEBEK YUVASI

Zonguldak Terakki Mahallesi’nde belediyenin açtığı çukurlar aylardır kapatılmıyor. Mahallenin ortasından akan kanalizasyon, hem hastalığa hem de ölüme davetiye çıkartıyor. Zonguldak Belediyesi ise konuyla ilgili hiç bir adım atmıyor.

Zonguldak Belediyesi’nin Terakki Mahallesi’nde başlatığı ve hala bir adım atmadığı atık su kanalları çalışması vatandaşı çileden çıkardı. Caddenin orta yerine aylar önce açılan kanalizasyon çukurları için ilk olarak hiç bir önlem alınmadı. Konunun basında yer alması üzerine Zonguldak Belediyesi komedi filmi gibi bir uygulamaya imza atarak, çukurların üzerini suntalar ile örttü. Çukurların içinden akan lağım suyu hastalıklara davetiye çıkartırken, sıkıntıyı ise esnaf çekiyor. Mahalle halkından Durmuş Yapıcı günlerdir lağım kokladıklarını belirterek, “Gelip açıyorlar sonra bırakıyorlar. En son bu boruları taktılar bıraktılar. Buralardan arabalar geçerken düşüyor, insanlar zaten kokudan geçemiyor. Vatandaş mağdur. Bir an önce yapılmasını istiyoruz” dedi.
Mahalle esnafından Hızır Aydın ise, hiç bir hizmetin yapılmadığını ifade ederek, “Adamın arabası düşmüş kendi düşmüş kimsenin umrunda değil. Hiçbir güvenlik önlemi de yok. Hizmet yok zaten, sormuyoruz bile alıştık artık. Daha geçen gün Acılık Mahallesi’ne geçerken buradan arabayla kanala düştük. Kokudan insan gezemiyor” diye konuştu.

caydilbanner

AW249398 AW249398 AW249398 AW249398 AW249398 AW249398 AW249398 AW249398

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN