• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 250
  • Dünkü Görüntülenme: 510
  • Toplam Görüntülenme: 4710857

Belediye’den KOSGEB Semineri

9 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
389 defa okundu.
Belediye’den KOSGEB Semineri

BELEDİYE’DEN KOSGEB SEMİNERİ

Çaycuma Belediyesi’nin katkılarıyla Kültür ve Sanat Merkezinde, Uzman Ahmet Aydınlı tarafından girişimcilere ve iş kurmaya hazırlık olanlara seminer verildi.
Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen seminere; Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın Ankara’da olması dolayısıyla yerine Başkan Vekili Onur Yiğit, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Veysel Özkan, ADD Çaycuma Şube Başkanı Şeref Köktürk, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Hayri Kandemir, genç girişimciler ve işyerleri olan esnaflar katıldı.

Konferans öncesi bir konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Onur Yiğit; “Değerli hocamız Belediye’miz ziyaretlerinde başkanımız bizi davet etti ve hocamızla tanıştık. Görüş ve bilgilerinden faydalanma imkanı buldum. Bu bilgileri ilçemizle siz değerli hemşerilerimizle de paylaşmak için seminer verilmesini istedik. Hocamızın yoğun gündemine rağmen bizi kırmayarak geldikleri için teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere Belediye Başkanımız yerel seçimlerde “İşsizliğe Çözüm” başlığıyla mesleksiz gençlerin meslek sahibi olacağının vaadini vermişti. Bu seminer bu vaadin ilk adımıdır. Ben inanıyorum ki bunun gibi seminerler insanlarımıza oldukça faydalı olacaktır. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ardından Uzman Ahmet Aydınlı tarafından salondaki katılımcılara KOSGEB’den ve diğer kuruluşlardan proje karşılığında alınacak hibelerden bahsetti. Son olarak Belediye Başkanı Vekili Onur Yiğit katılımlarından dolayı Uzman Ahmet Aydınlı’ya çiçek ve plaket takdim etti.

Seminer sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.
(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

654

DSC_7251 DSC_7238 DSC_7239 DSC_7245 DSC_7247

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN