• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 954
  • Dünkü Görüntülenme: 1186
  • Toplam Görüntülenme: 4243369

Belediye Başkanı Ak Parti’ye Mi Geçiyor; İşte Yanıtı…

20 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
649 defa okundu.
Belediye Başkanı Ak Parti’ye Mi Geçiyor; İşte Yanıtı…

Zonguldak’a dün gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesini ziyaret emiş ve burada asırlık “Filyos  Vadi Projesi” toplantısına katılmış Zonguldak, Bartın ve Karabük illerini kapsayacak müjdeyi burada vermişti. O toplantıya sürpriz isim de katıldı.

Zonguldak dün çok önemli konuğunu ağırladı. II. Abdülhamit’in asırlık projesi olan “Filyos vadi Projesi” hakkında Zonguldak’a gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Filyos’ta ilk olarak asırlık projenin ilk ayağı olan liman inşaatının başlayacağı alanı ziyaret etti. Ardından Bakan Özlü ve çok sayıda heyet Filyos Belediyesi Düğün Salonunda bölgeyi yakından ilgilendirecek proje tanıtım toplantısı yapıldı.

Projenin tanıtım toplantısı aşırı yoğun bir kalabalıkla yapıldı. Zonguldak’ın Çaycuma ve Gökçebey ilçesinin Ak Parti’li Belediye Başkanları katılırken bir süre önce partisinden istifa eden Saltukova belediye Başkanı Zerrin Güneş ise bu toplantıya katıldı. Başkan Zerrin Güneş’in toplantıya katılmasının bölgesi açısından önemli olduğundan dolayı katıldığı kaydedilirken bir yandan da Ak Parti’ye geçiş sinyalinin olabileceği akıllarda soru işareti bıraktı.

(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN-ÖZEL)

144

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN