• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 780
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4741471

Belediye 1. Yıllık İcraatını Tamamladı

3 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
515 defa okundu.
Belediye 1. Yıllık İcraatını Tamamladı

Belediye 1. Yıllık İcraatını Tamamladı

30 Mart Yerel Seçimlerinden sonra Çaycuma Belediye Başkanı olan Bülent Kantarcı, 1. yılını doldurması sebebiyle kent merkezinde yoğun bir katılımla yemek organizasyonu gerçekleştirdi.
Yemeğe; İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, İlçe Emniyet Müdürü Seyfi Ömer Paça, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Belediye Meclis üyeleri, Kent Konseyi Başkanı Neşe Köktürk, Belediye çalışanları Muhtarlar ve basın mensupları katıldı.

Başkan Kantarcı Nisan ayı meclis toplantısından sonra verdiği yemek sonrası yaptığı konuşmasında göreve geldiğinden bu yana Çaycuma ilçesinde önemli başarılara imza attığını belirtti. Kendisinin gurur ve mutluluk duyduğunu ifade ederek Çaycuma’yı kentsel anlamda örnek bir ilçe haline getirmek için canla ve başla çalıştığını kaydetti. Kantarcı ayrıca destek olan herkese de teşekkür ederek çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini açıkladı.

“1 YIL ÇAYCUMA BELEDİYESİ İÇİN YÜZ AKIDIR”

Başkan Kantarcı; “Göreve gelişimizin 1. yılı olması nedeniyle Nisan ayı meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Tam 1 yılı geride bıraktık. Bu toplantı geçen 1 yılın özetidir. Bu toplantımızın ardından misafirlerimizin eşlik etmesiyle bir yemek yiyelim beraber olmak istedik. Ben toplantıda söyledim bu 1 yıl Çaycuma Belediyesi için yüz akıdır. Çaycuma Belediyesi Çaycuma’ya iyi işler yapmıştır çok güzel işleri başlatmıştır. Ben başkan olarak yapılan işlerden çok memnunum. Bu çalışmaların verimli ve başarılı olmasında başta Kaymakamımız ve diğer yetkilileri, sivil toplum kuruluşları tümüne candan ve gönülden teşekkür ediyorum. Bizim görevlerimiz zor görevler, biz görevleri yaptığımız zaman çok mutlu oluyoruz. Ama biz bu işleri yaparken çatışmadan, uyum ve işbirliği içinde ahenk doğrultusunda yapmak olduğunu biliyorum ve bunun sağlanmasında anlayışla karşılayan yine başta Kaymakamımız olmak üzere tüm kuruluşlara minnet ve şükran borçluyuz. Belediyemizin cefakar personeline ve her biri fahri müfettiş gibi çalışan Çaycumalılara, bütün herkese gönülden teşekkür ediyorum. İnanın bir başkan olarak böyle bir tabloyu hayal bile etmek mümkün değildi. İnanın çok mutluyum. Bu enerji ve başarıyla Çaycuma’da çok daha iyi işler yapacağız. Çaycuma’yı sadece bölgemizde değil, Türkiye’de örnek bir yerleşim haline getirmenin hazfını ve gururunu yine hep birlikte yapacağız. Fırsat buldukça da bunları paylaşacağız. Ben buraya bu vesile ile teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.
(Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

1211

14 13

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN