• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 330
  • Dünkü Görüntülenme: 690
  • Toplam Görüntülenme: 3586427

Batı Karadeniz Platformundan İŞKUR’a ziyaret

21 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1.765
Batı Karadeniz Platformundan İŞKUR’a ziyaret

Başkent Zonguldaklılar Derneği çatısı altında kurulan Batı Karadeniz Platformu üyeleri İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya’yı makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Zonguldak, Bartın, Karabük, Çankırı, Kastamonu, Sinop ve Bolu illerinin Ankara’da bir araya gelerek oluşturduğu Batı Karadeniz Platform üyeleri Ankara İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya’ya nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette Batı Karadeniz Platformunun kuruluş nedenleri ve bu kapsamda yaptığı faaliyetler olarak Filyos Projesi Kapsamında Filyos limanı altyapı ve üstyapıya yönelik çalışmalar, milli aracın Filyos’ta üretilmesi, Karadeniz otoyolunun Sinop-Düzce arası kısmının yapımına hız verilmesi, Sakarya-Bartın demiryolunun  yapımına başlanılması gibi Batı Karadeniz Bölgesinin sorunları ve talepleri üzerine görüşler, Türkiye’de iş ve eleman ihtiyacının buluşturulabilmesinin önemi ve genel olarak İŞKUR’un faaliyetleri konuşuldu ve değerlendirildi.

Ziyaret sonunda Batı Karadeniz Platformu adına Başkent Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu Genel Başkanı Tuncay Gençer, İŞKUR Genel Müdürü Uzunkaya’ya Zonguldak’ın simgesi olan madenci heykeli takdim etti ve görevinde başarılar diledi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN