• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 240
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714621

BAŞOĞLU’NDAN ULTRA ELMAS GRUBUNA DESTEK

3 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
547 defa okundu.
BAŞOĞLU’NDAN ULTRA ELMAS GRUBUNA DESTEK

OLKACBANNER

BİRLEŞTİRME YENİ

BAŞOĞLU’NDAN ULTRA ELMAS GRUBUNA DESTEK

CHP Milletvekili aday adaylığı için İlçe Başkanlığından istifa eden Umut Başoğlu, beraberinde heyetle birlikte Ultra Elmas grubunun yemeğine katıldı.

1966 Derneği tarafından düzenlenen geceye ilgi oldukça yoğundu. Geceye Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Siyasi Parti temsilcileri, Zonguldak Spor Yönetim Kurulu, Zonguldak Spor Teknik Direktörü Cahit Terzi, Dernek Yönetim Kurulları, daire amirleri, Devrek Engelli Vatandaşlar Derneği Başkanı Songül Malkoç ve yoğun bir taraftar gurubunun katıldığı gözlendi.
Gece ile ilgili duygularını belirten Başoğlu yaptığı konuşmasında, “Bu zor ve meşakkatli yolda, yağmur, kar, çamur demeden, bıkmadan, usanmadan yürüyen, tüm zorluklara göğüs geren taraftarı selamlayarak, sporun evrenselliği, din, dil, ırk, mezhep demeden aynı masa etrafında toparlanmamızı sağladığı gibi, milletlerinde kaynaşmasını sağlayabilmektedir. Sizler Zonguldak Sporumuza hiçbir çıkarınız olmaksızın vermiş olduğunuz destekle bu işin nasıl bir gönüllülük esasına dayandığının açıkça ispatını ortaya koymuş oluyorsunuz. Bu bir sevda, bu yolda Zonguldak’ımıza destek veren tüm kesimlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

doseme

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN