• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 710
  • Dünkü Görüntülenme: 922
  • Toplam Görüntülenme: 3650323

Başkentteki Zonguldaklılardan anlamlı ziyaretler…

10 Ocak 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
241
Başkentteki Zonguldaklılardan anlamlı ziyaretler…

Kısa adı BAŞZONDER olan Başkent Zonguldaklılar Derneği yönetimi Ankara’da çeşitli ziyaretler ve temaslar gerçekleştirdi.

Ankara’da geçtiğimiz 2018 yılında kurulan Başkent Zonguldaklılar Derneği yönetimi TBMM eski Başkanı ve Ak Parti eski Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan’a ve Ankara Cumhuriyet Başsavcısı ve aynı zamanda Devrekli olan Yüksel Kocaman’a ziyarette bulundular.

BAŞZONDER Genel Başkanı Tuncay Gencer ve yönetim kurulunun hazır bulunduğu ziyaretlerin ilki TBMM eski Başkanı Köksal Toptan oldu. Ankara’nın Çankaya ilçesinin Hoşdere Mahallesindeki ofisini ziyaret eden BAŞZONDER yönetimi burada Toptan tarafından ağırlandı. Geçtiğimiz günlerde annesini kaybeden Toptan’a aynı zamanda BAŞZONDER ekibi başsağlığı dileklerinde bulunularak burada kısa olarak Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi. Dernek yönetiminin kendisine yaptığı ziyaretinden dolayı Dernek Başkanı Tuncay Gencer olmak üzere yönetim kuruluna teşekkür eden TBMM eski Başkanı Köksal Toptan, Ankara’da Zonguldaklıların sesini duyurmaktan dolayı dernek yönetimini kutladı.

Ziyaretin sonunda BAŞZONDER Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Gencer, TBMM eski Başkanı Köksal Toptan’a plaket takdim etti. TCDD Ankara Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri İbrahim Kekeç ise günün ziyaret anısına TCDD adına hediye sundu. Ziyaret daha sonra Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Cumhuriyet Başsavcısı iken Ankara’ya atanan Ankara Cumhuriyet Başsavcısı ve aynı zamanda Devrekli Yüksel Kocaman’a da ziyarette bulunuldu.

Cumhuriyet Başsavcısı Kocaman, BAŞZONDER Yönetim Kurulu’na kendisini ziyaret ettiklerinden dolayı teşekkür ederek, bir süre sohbet etti. Daha sonra BAŞZONDER Yönetim Kurulunda Sayman görevi üstlenen Atay Sağtekin ise Kocaman’a BAŞZONDER logolu rozet taktı ve ziyaret yine TCDD Basın Halkla İlişkiler Müşaviri İbrahim Kekeç tarafından hediye ve fotoğraf çekimi ile sona erdi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN