• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 230
  • Dünkü Görüntülenme: 288
  • Toplam Görüntülenme: 3567419

Başkan Tekin itfaiye haftasını kutladı

26 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
515
Başkan Tekin itfaiye haftasını kutladı

Başkan Tekin itfaiye haftasını kutladı

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, her yıl 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan itfaiyeciler haftasını kutladı.
Tekin mesajında 24 saat canla başla faaliyet gösteren Alaplı itfaiye teşkilatına olağanüstü gayretlerinden dolayı teşekkür etti.
Başkan Tekin, İtfaiyeciliğin birçok riski taşıyan zor bir meslek olduğunu ifade ederek,” İtfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan zor ve meşakkatli bir meslektir.
Tüm bu risklere rağmen kuruluş amacını karşılıksız yardım anlayışından alan itfaiye çalışanlarımız tüm canlılara yardımcı olabilmek için büyük bir özveri ve gayretle, her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda, mesai kavramı gözetmeksizin görevlerini yerine getirmektedir. Bu vesile ile yangın ve doğal afetle mücadelede yaşamını yitiren şehit itfaiyecilerimize Allah’tan rahmet dilerken, Belediyemiz İtfaiye Teşkilatı mensuplarımızın ve ülkemizin her köşesinde, her zaman görevinin başında olan itfaiyeci kardeşlerimizin İtfaiye Haftasını en içten dileklerimle kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

ALAPLI BELEDİYE BAŞKANI TEKİN, İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI ( ERTUĞRUL YÜKSEL/ ZONGULDAK-İHA) (ERTUĞRUL YÜKSEL/ZONGULDAK-İHA)

ALAPLI BELEDİYE BAŞKANI TEKİN, İTFAİYE HAFTASINI KUTLADI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN