• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4660
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329699

BAŞKAN KANTARCI VALİ IŞIN’A HEMŞEHRİLİK BERATI VERDİ

2 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
562 defa okundu.
BAŞKAN KANTARCI VALİ IŞIN’A HEMŞEHRİLİK BERATI VERDİ

BAŞKAN KANTARCI VALİ IŞIN’A HEMŞEHRİLİK BERATI VERDİ

Çaycuma eski Kaymakamı olan ve şu anda Ağrı Valisi olan Musa Işın’a, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı tarafından Fahri Hemşehrilik Beratı verildi.
Çaycuma’da kaymakamlık görevi yapan ve şu anda Ağrı Valisi olan Musa Işın Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın daveti üzerine Çaycuma’ya gelen Musa Işın’a, Başkan Kantarcı tarafından hemşehrilik beratı verildi.
Vali Işın belediye ziyaretinde yaptığı konuşmada eski görev yılalarında Çaycuma’da güzel anıları olduğu dile getirerek, “Zor bir yerdeyiz Ağrı’da 550 bin nüfuslu küçük bir yerdeyim. Biz ülkemizin bütünlüğü ve birliği için canımızı da ortaya koymak suretiyle mücadelemizi sürdürüyoruz, hiç bir şekilde taviz vermiyoruz. Bu mukaddes topraklarda 1000 yıl birlikte yaşamış olan bu insanların birliğini muhafaza etmek adına bende bir vatan borcu olarak üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum. Eskiden o bölgelere mahrumiyet bölgesi deniliyordu.Ben hepinizi Ağrı’ya bekliyorum.O bölgeye artık mahrumiyet bölgesi demek mümkün değildir. Belediye Başkanımızın teklifiyle,İl Genel Meclisi beni Fahri Hemşehrilik ile onurlandırdıkları için çok teşekkür ederim” dedi.
Vali Musa Işın’ın konuşmasının ardından Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Vali Işın’a Fahri Hemşehrilik Beratı ve plaket taktim etti. Daha sonra Başkan Kantarcı Vali Işın’a Belediye Başkanı olduktan sonra yaptığı hizmetlerden oluşan slayt şeklinde hazırladıkları görüntüyü izlettikten sonra Belediye’den ayrılan Işın Başkan Kantarcı ile birlikte Şehir merkezinde vatandaşlar ile selamlaştı.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN