• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Başkan Güneş’ten beldeye büyük otopark…

25 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1047 defa okundu.
Başkan Güneş’ten beldeye büyük otopark…

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Ak Partili Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş beldeye en büyük otopark kazandırdı.

Ak Partili Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş TCDD’nin arazisini belediye sınırları dahiline katarak beldeye en büyük otopark kazandırdı. Büyük alana sahip olan otopark vatandaşların hizmetine açıldı. Belediye ekipleri tarafından otoparkın giriş ve çıkış noktalarına uyarı levhaları ile kasisler yerleştirildi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Güneş; “Beldemizde araç yoğunluğunu ortadan kaldırmak için TCDD’den araziyi alarak beldemize kazandırdık. Civar köylerden gelen vatandaşlarımız araçlarını cadde ve sokaklara değil artık yeni açtığımız otoparka koyabilirler. Ayrıca beldemize bir üst geçit kazandırıyoruz. Pazartesi günleri beldemize kurulan pazar yerine vatandaşlarımız demiryolunu kullanmadan üst geçitten geçerek alışverişlerini yapacaklar. Ayrıca yapacağımız üst geçitten de engelli vatandaşlarımız da kullanacak” diye konuştu. (Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN