• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4676
  • Dünkü Görüntülenme: 438
  • Toplam Görüntülenme: 4417029

BAŞKAN GÜNEŞ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

22 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
496 defa okundu.
BAŞKAN GÜNEŞ ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANI VEYSEL EROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Zerrin GÜNEŞ, Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel EROĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Belediye Başkanı Zerrin GÜNEŞ, Belediye Başkanları Birliği Üyeleri ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanı Sayın Veysel EROĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.
Başkan GÜNEŞ görüşmeden sonra yaptığı açıklamasında; “ Bu gün Belediye Başkanları Birliği üyesi arkadaşlarla birlikte Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel EROĞLU’nu ziyaret ettik. Sayın Bakanımız sağ olsun bizleri çok iyi karşıladılar. Kendilerine Belediye Başkanları olarak sorunlarımızı anlatma fırsatı bulduk. Ayrıca yıllar önce 1998 yılında Beldemizde çok büyük bir sel felaketi yaşamıştık. Sayın Bakanımız o yıllarda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’la birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesinde görev yapıyordu. Kendileri Beldemize çok sayıda araç göndererek sel felaketinin yaralarının sarılmasında çok büyük bir yardımları olmuştur. Bu yüzden şahsına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimi arz ettim. Sayın Bakanımız yıllar sonra kendisine yapmış olduğumuz teşekkür karşısında çok duygulandığını söylediler. Sayın Bakanımıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.
Başkan GÜNEŞ Orman ve Su İşleri Bakanına Zonguldak’ımızın simgesi olan madenci heykeli hediye etti. Ardından hatıra fotoğrafları çektirildi., Belediye Başkanları Birliği Üyeleri ile birlikte Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel EROĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Başkan GÜNEŞ görüşmeden sonra yaptığı açıklamasında; “ Bu gün Belediye Başkanları Birliği üyesi arkadaşlarla birlikte Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel EROĞLU’nu ziyaret ettik.

Sayın Bakanımız sağ olsun bizleri çok iyi karşıladılar. Kendilerine Belediye Başkanları olarak sorunlarımızı anlatma fırsatı bulduk.
Ayrıca yıllar önce 1998 yılında Beldemizde çok büyük bir sel felaketi yaşamıştık. Sayın Bakanımız o yıllarda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’la birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesinde görev yapıyordu.
Kendileri Beldemize çok sayıda araç göndererek sel felaketinin yaralarının sarılmasında çok büyük bir yardımları olmuştur. Bu yüzden şahsına ve Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkürlerimi arz ettim.
Sayın Bakanımız yıllar sonra kendisine yapmış olduğumuz teşekkür karşısında çok duygulandığını söylediler. Sayın Bakanımıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.
Başkan GÜNEŞ Orman ve Su İşleri Bakanına Zonguldak’ımızın simgesi olan madenci heykeli hediye etti. Ardından hatıra fotoğrafları çektirildi.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN