• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 132
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684335

BAŞKAN GÜNEŞ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN YAZ KURSU ÖDÜL TÖRENİ ETKİNLİKLERİNE KATILDI

22 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
635 defa okundu.
BAŞKAN GÜNEŞ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN YAZ KURSU ÖDÜL TÖRENİ ETKİNLİKLERİNE KATILDI

BAŞKAN GÜNEŞ İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN YAZ KURSU ÖDÜL TÖRENİ ETKİNLİKLERİNE KATILDI

Çaycuma Müftülüğü tarafından yaz kursu öğrencilerinin katıldığı çeşitli dallarda spor etkinlikleri düzenlendi.
Çaycuma Mütfülüğü tarafından düzenlenen spor etkinlikleri kapsamında futbol dalında Saltukova Düz Mahallesi Yaz Kursu öğrencileri finalde Yeniköy (Kesecik) Yaz Kur’an Kursu öğrencilerini 1-0 yenerek şampiyon oldular. Kupa törenine İlçe Müftüsü Rauf Arcaklıoğlu ve din görevlilerinin yanı sıra Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş de katıldı. Çaycuma Müftüsü Arcaklıoğlu kupa töreninden önce kısa bir konuşma yaptı.
Arcaklıoğlu konuşmasında; “Çaycuma Müftülüğümüzün düzenlediği çeşitli spor dallarındaki kurs etkinlikleri ödül törenine katılmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İlçemiz ve Beldelerimizdeki camilerde yaz Kur’an Kursu programları kapsamında Kur’an eğitimi alan 4-6 yaş arasındaki yavrularımızı çeşitli spor etkinlikleri kapsamında diğer arkadaşları ile birbirlerine kaynaşmalarını sağladık. Bu etkinliklerde emeği geçen tüm din görevlisi arkadaşlarımızı ve yavrularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
İlçe Müftüsünün konuşmasının ardından konuşma gerçekleştiren Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş ise, “Çaycuma Müftülüğümüzün düzenlemiş olduğu çeşitli branşlardaki Kurs etkinliklerinde emeği geçen başta Sayın Müftümüz olmak üzere din görevlisi arkadaşlarımızı tebrik ederim. Bu tür etkinlikler çocuklarımızın streslerini atmasında ve daha çevik ve atik olmasında önemli rol oynamaktadır. Beni burada ayrıca gururlandıran futbol dalında finale kalıp rakibini 1-0 yenerek şampiyon olan Beldemiz Düz Mahallesi Yaz Kur’an Kursu öğrencilerine kupalarını vermek olmuştur. Düz Mahalle Camisi din görevlisi Yaşar Karagöl hocamızı, öğrencilerimizi ve ailelerini bir kez daha tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. Ayrıca diğer branşlarda dereceye giren öğrencilerimizi de kutlarım” dedi.

654311

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN