• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 570
  • Dünkü Görüntülenme: 880
  • Toplam Görüntülenme: 4080781

Başkan Güneş Gazeteciler Gününü Kutladı

9 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
381 defa okundu.
Başkan Güneş Gazeteciler Gününü Kutladı

geniebanner2

BİRLEŞTİRME YENİ

BAŞKAN GÜNEŞ GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Gazeteciler günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şöyle dedi; “Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarıyla donanmış bir medyanın, toplumsal kalkınma ve gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır. İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde, kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru
haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla olayları tarafsız bir şekilde halka aktararak vatandaşlarımızın en doğal hakkı olan zamanında doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlayarak, milletin vicdanına ses olmaktadırlar. Böylesine önemli bir misyonu yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin, düzenli bir mesaisi olmadan, halkı bilinçlendirmek için verdiği kararlı mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Günümüzde medya organları çeşitlenmiş; internet medyasından elektronik medyaya kadar geniş bir yelpazeye kavuşmuştur. Bu nedenle, gazetecilerin de çalışma alanları genişlemiştir. Bu hız içerisinde gazetecilik dünyanın en dinamik mesleklerinden biri haline gelmiştir. Hayattan haberdar olmamızı sağlayan gazetecilerin çalışma koşulları ve özlük hakları konusunda herkesin duyarlı olması gerektiği inancındayım. Bu duygu ve düşüncelerle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, aileleriyle birlikte daha nice senelere sağlık, mutluluk ve başarılı bir şekilde erişmelerini temenni ederim.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN