• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 86
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745985

BALCI “HEDEFİMİZ ÇALIŞMAK VE YILMADAN MÜCADELE ETMEKTİR”

2 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
560 defa okundu.
BALCI “HEDEFİMİZ ÇALIŞMAK VE YILMADAN MÜCADELE ETMEKTİR”

BALCI-1

–       BALCI “HEDEFİMİZ ÇALIŞMAK VE YILMADAN MÜCADELE ETMEKTİR”

 

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı, partisinin Devrek İlçe Örgütü’nde, parti üyeleriyle bir araya geldi.

CHP Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Yaşar Balcı, “Yenilmeyecek takım olmadığı gibi yenilmeyecek siyasi parti de yoktur. Tek yapmamız gereken, çalışmak ve yılmadan mücadele etmek.” dedi.

 

Partisinin Devrek İlçe Örgütü’nde, parti üyeleri ile bir araya gelen ve yoğun ilgi gören Balcı; 7 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Ön Eğilim Yoklamasının bir demokrasi şölenine dönüşmesi için üyelerden sandığa giderek oylarını kullanmalarını istedi.

 

CHP Devrek İlçe Örgütü’nde, yaklaşık 50 parti üyesine hitaben konuşan Balcı, özetle şunları söyledi:

“Partimizin çeşitli kademelerinde görev aldım. En kötü dönemlerde bile partimizi terk etmedim. Boş insan değilim. Topluma, her alanda fayda sağlamaya çalışıyorum. 30 yıllık siyasi yaşamımda birçok çalışmaya imza attım. Ben CHP’nin neferiyim. Çok seçim yaşadım. Belli bir siyasi tecrübesi olan ve partimizin zor günlerinde geri çekilmeyen, sizler gibi biriyim.

 

Ben, Zonguldak’ı bir bütün olarak düşünüyorum. Ereğli’den bir kardeşinizim ama Zonguldak Milletvekili olmak istiyorum. Ben, Devrek’te Songül ablamı da Şeref kardeşimi de İsmail ağabeyimi de temsil etmek istiyorum. Ben Örgütüme, dolayısıyla sizlere güvenmeden yola çıkmam. Ben, Ankara’ya önünü ilikleyen Milletvekili değil; sizlerin karşısında önünü ilikleyen bir Milletvekili olmak istiyorum. Onun için bu yarışa girdim. 7 Mart’ta önünüze konulacak sandığı sağlayan, bu uğurda siyasi geleceğini riske atan kardeşlerinizden bir tanesiyim. Bunu da övünerek, gururla söylüyorum. Demokrasi için mücadele ettik ve sonucunda önümüze bir sandık konulacak. Ön Eğilim Yoklamasını, bir demokrasi şölenine dönüştürmek için hepimiz gayret göstermeliyiz. Mümkün olduğunca katılım oranını yüksek tutalım. Bana sahip çıkın. Oylarınızı verirken Zonguldak’ın ve çıkarmak istediğiniz adayın profiline dikkat etmenizi rica ediyorum.

 

Çıkabilecek kötü bir durumda, bu gemiyi terk etmeyecek adayları çıkarmanızı istiyorum. Beni de araştırın. Ereğli’de ve Alaplı’da, sokaklarda ve sandıkta karşılığım var mı yok mu diye bilgi edinin. Ben, önseçim olacağına inanarak, ekibimle birlikte yola çıktım. Örgütlerimizin çoğunda sıkıntılar var, biz bu sıkıntıları yaşayan ve bilen insanlarız. Bu sıkıntıları aşarız.

 

Ben, reklam olsun diye aday adayı olmadım; Milletvekili olmak istiyorum. Üç aydan bu yana Ereğli’nin köylerini ve beldelerini neredeyse iki tur dolaştım, Milletvekili gibi çalışıyorum. Allah nasip eder, sizin de değerli oylarınızla sandıktan çıkar ve listeye girersem, hedefim Ereğli ve Alaplı’daki oy sayımızı 80 bin çıtasına çıkartmak. Bu söylediklerimin sahada karşılığı var, ben buna inanıyorum, sizin de inanmanızı istiyorum.

 

Ereğli ve Alaplı’nın beldelerinde, köylerinde ve mahallelerinde CHP 3. Milletvekilini almış durumda. Ben de bu doğrultuda, siyasi yaşamım boyunca yitirmediğim bir heyecan ve şevkle çalışıyorum. Zonguldak’ta, örgütlenme modelini benden iyi bilen yoktur, bu kadar iddialı konuşuyorum. Ben şuna inanıyorum; yenilmeyecek takım olmadığı gibi yenilmeyecek siyasi parti de yoktur.

 

Tek yapmamız gereken, çalışmak ve yılmadan mücadele etmek. Her türlü sıkıntıları yaşayarak tecrübe edinmiş bir arkadaşınızım ve Milletvekili aday adayı olarak karşınıza geldim. Diğer 4 arkadaşımızla birlikte, partimizi Zonguldak’ta iktidar yapmaya talibim. İnşallah sizi mahcup etmeyiz, etmeyeceğimize de inanıyorum.”

 

Balcı, Ön Eğilim Yoklamasında oy kullanacak parti üyelerinin en az 2, en fazla 4 Milletvekili aday adayını işaretlemeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

 

Balcı’nın toplantısında Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve Milletvekili Aday Adayları Songül Malkoç ile Şeref Aydınlı da hazır bulundu.

DSC_0014 DSC_0021 DSC_0030 DSC_0036

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN