• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 232
  • Dünkü Görüntülenme: 594
  • Toplam Görüntülenme: 4392725

BAHÇELERİNE UÇAN KAMYONUN GÜRÜLTÜSÜ İLE SOKAĞA FIRLADILAR

14 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
667 defa okundu.
BAHÇELERİNE UÇAN KAMYONUN GÜRÜLTÜSÜ İLE SOKAĞA FIRLADILAR

BAHÇELERİNE UÇAN KAMYONUN GÜRÜLTÜSÜ İLE SOKAĞA FIRLADILAR

– ZONGULDAK’TA KAMYON, 5 METRE YÜKSEKLİKTEN EVİN BAHÇESİNE UÇTU
– GÜRÜLTÜYÜ DEPREM SANIP SOKAĞA FIRLAYAN EV SAHİPLERİ İSE BİR SÜRE OLAYIN ŞOKUNU ÜZERLERİNDEN ATAMADI

Zonguldak’ta sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyon, 5 metre yükseklikten bir evin bahçesine uçtu. Gürültüyü deprem sanıp sokağa fırlayan ev sahipleri ise yaşadıkları şoku bir süre üzerlerinden atamadı.
Edinilen bilgiye göre, sabah erken saatlerde Yusuf S. (59), 67 DL 653 plakalı kamyonu ile Kilimli ilçesindeki bir inşaat alanından aldığı hafriyat yüküyle Zonguldak istikametine doğru yola çıktı. İnağzı Mahallesi’ndeki rampadan aşağıya inmek isteyen sürücü, iddiaya göre karşı yönden gelen bir başka kamyon ile karşılaşınca direksiyon hakimiyetini kaybetti. Araç, 5 metre yükseklikten bir evin bahçesine uçtu. Evin duvarına on adım kala durabilen kamyondaki hafriyat da evin bahçesine döküldü. Araçtan kendi imkanlarıyla çıkan yaralı sürücü, olay yerinden geçen bir taksiyi çevirerek Atatürk Devlet Hastanesi’ne gitti. Gürültüye uyanan evin sahipleri ise bir süre olayın şokunu yaşadı. Deprem sanıp sokağa koştuklarını söyleyen ev sahipleri, karşılarında tonlarca ağırlıktaki kamyonu görünce ikinci şoku yaşadı. Evde maddi hasar meydana gelirken, polis ekipleri kaza yerinde incelemelerde bulundu. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

BAHÇELERİNE UÇAN KAMYONUN GÜRÜLTÜSÜ İLE SOKAĞA FIRLADILAR ZONGULDAK’TA KAMYON, 5 METRE YÜKSEKLİKTEN EVİN BAHÇESİNE UÇTU GÜRÜLTÜYÜ DEPREM SANIP SOKAĞA FIRLAYAN EV SAHİPLERİ İSE BİR SÜRE OLAYIN ŞOKUNU ÜZERLERİNDEN ATAMADI

ZONGULDAK’TA SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ KAMYON, 5 METRE YÜKSEKLİKTEN BİR EVİN BAHÇESİNE UÇTU. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

 

ZONGULDAK’TA SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ KAMYON, 5 METRE YÜKSEKLİKTEN BİR EVİN BAHÇESİNE UÇTU. KAMYON, EVE 10 ADIM KALA DURABİLDİ. (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN