• Dolar Alış / Satış: 5.689 / 5.699
  • Euro Alış / Satış: 6.285 / 6.296
  • Bugün Görüntülenme:
  • Dünkü Görüntülenme:
  • Toplam Görüntülenme:

Ayan’dan kamuoyuna açıklama…

4 Eylül 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
591

Zonguldak MHP eski İl Başkanı ve 24 Haziran Milletvekili adayı Hamdi Ayan kamuoyuna yaptığı açıklamada alacağı kararlar ile ilgili olarak bilgiler verdi.

“GENEL MERKEZİMİN TAKDİRİ İLE HAREKET ETMEKTEYİM”

Ayan, “Bundan önceki dönemlerde nasıl Genel Merkezimizin isteği üzerine hareket ettiysem bundan sonrada böyle olacaktır. Şahsımın hiç bir talebi söz konusu değildir.” diyerek şunları söyledi;

“04 Eylül 2018 tarihli basın açıklamam. Ömrümün 20 yılı Milliyetçi Hareket Partisine ve bu vesile ile Halkımıza hizmet etme gayretiyle geçmiştir. bu yıllar içerisinde iki dönem İlçe Başkanlığı ve üç dönem İl Başkanlığı yapma şerefine nail oldum. Bu zaman zarfı içinde Yerel seçimler ve Genel seçilerde Başkanlık yaptım. Aldığım bütün kararları Genel Başkanımızın Talimatları doğrultusunda aldım. 24 Haziran seçimlerinde Teşkilat Başkanımızın oluru ve Sayın Genel Başkanımızın onayı ile Milletvekili Adayı oldum. Çok şükür ki Zonguldak bizlere ve Partimize sahip çıkmıştır. Tekraren bizleri destekleyen bütün hemşehrimize Şükranlarımı sunuyorum. Kamuoyunun merakla beklediği sorular gündemi yoğunlukla meşkul etmeye başlamıştır. Önümüzdeki süreçte nasıl bir karar alacağım sıklıkla sorulmaya başlanmıştır. Altını çizerek ifade ediyorum. Bundan önceki dönemlerde nasıl Genel Merkezimizin isteği üzerine hareket ettiysem bundan sonrada böyle olacaktır. Şahsımın hiç bir talebi söz konusu değildir. Bundan sonrada hemşerilerimizle birlikte şehrimize sahip çıkarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğim.” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN