• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 270
  • Dünkü Görüntülenme: 362
  • Toplam Görüntülenme: 3491187

Ayan; “Biz bu şehri herkese sevdireceğiz”

4 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
155

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel seçimi dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi tarafından Zonguldak Belediye Başkan adayı olarak gösterilen eski İl Başkanı ve 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olan Hamdi Ayan, bu sefer yapılacak yerel seçimleri dolayısıyla “Bu şehri herkese sevdireceğiz” sloganıyla seçmenlere seslendi.

Ayan; “Aziz Hemşehrilerim. 31 Mart 2019 Günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin Ülkemize ve Şehrimize hayırlara vesile olmasını Rabbimden Niyaz Ediyorum. Bu Seçimlerin Şehrimizin kabullenemediğiniz Makus Kaderinin bitişi, yeni Umutların başlangıcı ve Hak ettiği seviyelere geleceği bir dönem olmasını arzulamaktayız.
Artık Zonguldak Maden ve Madenci kazalarıyla değil, Bilim İnsanlarının,Yazarların,Sanatçıların ve Sporcuların çıktığı Türkiye’mizin gıptayla baktığı bir şehir olma zamanı gelmiştir.

Tam bu noktada ÜRETKEN BELEDİYECİLİK vizyonumuzla yola çıkmış bulunmaktayız.24 Haziran seçimleri bu misyonu şahsımıza yüklemiş ve umutlandırmıştır. Ocak 2019 başında kamuoyuna açıklayacağımız projelerimizle yaşanası bir Zonguldak hedefimizi açıklayacağız. Başta yol sorunu, otopark sorunu ve işsizlik sorunu olmak üzere 10 maddelik hayata geçirebileceğimiz çalışmalarımızı takdirlerinize sunacağız. Bu hedeflerimize ulaşabilmek için şehrimizin aynasını ve sosyal dokusunu kapsayan belediye meclis üyelerimizle tekrar “YEMİNİMİZ VAR” diyeceğiz.
Sloganımız BİZ BU ŞEHRİ HERKESE SEVDİRECEĞİZ olacaktır. Bütün hemşehrilerimiz müsterih olsunlar her bireyin yaşam felsefesine saygılı olunacak ve katkı sağlanacaktır.  Yarışa katılacak olan diğer adaylarımıza da başarılar dilerim.  Bu seçimlerin demokrasi şöleni olması için elimden geleni yapacağım.  Saygılarımla…” dedi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN