• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 638
  • Dünkü Görüntülenme: 6544
  • Toplam Görüntülenme: 4253473

Avrupalı Zonguldaklılar’ın cenazeleri artık Almanya’dan direkt Zonguldak’a getirilecek.

28 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
315 defa okundu.
Avrupalı Zonguldaklılar’ın cenazeleri artık Almanya’dan direkt Zonguldak’a getirilecek.

Avrupa Zonguldaklılar Derneği’nin öncü girişimleriyle; SunExpress, Gurbet Cenaze ve Zonguldak Havalimanı Yönetimi’yle yapılan koordineli çalışmalar sonucunda Avrupa’da ki Zonguldaklılar’ın cenazeleri Almanya’nın Düsseldorf Havalimanı’ndan direk Zonguldak’a uçacak.

Almanya’nın Düsseldorf Havalimanı’ndan önümüzdeki Cuma günü, 30 Temmuz’da, uzun yıllar Avrupa Zonguldaklılar Derneği’ne hizmet etmiş yöneticilerden Kenan Oruç’un genç yaşta vefat eden kızı Filiz Kesicioğlu’nun cenazesi ilk olarak direkt Zonguldak’a uçacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avrupa Zonguldaklılar Derneği Başkanı sayın Mehmet Karakulak, ”Derneğimizin; SunExpress Kuzey Ren Vestfalya, Hollanda ve Belçika uçuşlarından sorumlu bölge müdürü Recep Akın beyle, Gurbet Cenaze’nin sahibi İbrahim Balçok beyle ve Zonguldak Havalimanı’nın değerli yönenticileriyle koordineli çalışmalarımız sonucunda artık yılın 12 ayında Avrupa’da ki cenazelerimiz direkt Zonguldak’a uçacak. Bu konuda bize destek ve katkı sağlayan herkese derneğimiz adına sonsuz teşekkür ederim. Ayrıca değerli hemşerimiz Kenan Oruç beyin merhume kızı Filiz Kesicioğlu’na da Allah’dan rahmet ve tüm aile bireylerine de başsağlığı dilerim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN