• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 200
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714025

Atletizmde Nihat Kantarcı Rüzgarı

1 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
879 defa okundu.
Atletizmde Nihat Kantarcı Rüzgarı

ATLETİZMDE NİHAT KANTARCI RÜZGARI

26-27 Mart 2015 tarihlerinde Zonguldak Kemal Köksal Şehir Stadyumu’nda düzenlenen Liseler arası genç erkekler puanlı atletizm yarışmalarında; 6 altın, 4 gümüş ve 4 bronz madalya kazanan Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu takım halinde şampiyonluğu elde ederken Kocaeli ya da Kastamonu’da yapılacak grup müsabakalarında Zonguldak’ı temsil etmeye hak kazandı. Genç kızlar kategorisinde ise aynı okuldan Çağla Torlak bireysel yarışmalarda 2 altın madalya kazandı.
Beden Eğitimi Öğretmeni Fikret Saka;”Öğrencilerimiz azimli, özverili ve disiplinli bir çalışma sürecinin meyvelerini bugün topladılar. Umarım aynı başarıyı grup müsabakalarında da gösterir ve ilimizi en iyi şekilde temsil ederiz. Başarılarından dolayı sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyorum. Bizlere destek olan okul yönetimimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi öğrencileri yarışmalarda toplam; 8 altın, 4 gümüş ve 4 bronz olmak üzere 16 branşta madalya sevinci yaşadı. Yarışmalara genç kızlar kategorisinde bireysel olarak katılan Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi öğrencisi Çağla Torlak ise 200 m ve 400 m koşularında 1. olarak 2 altın madalya kazandı.

Okul Müdürü Satılmış Erenoğlu; “Atletizmde ; 8 altın, 4 gümüş ve 4 bronz olmak üzere 16 branşta madalya kazanarak, takım halinde şampiyon olan ve önemli derecelere imza atan öğrencilerimizi ve öğrencilerimizi yetiştiren değerli öğretmenlerimiz Fikret Saka ve Ali Kemal Saka’yı bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum, okulumuz adına hepsine teşekkür ediyorum. İlimizi gruplarda da en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

(HABER MERKEZİ)

DSC_0591 DSC_0517

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN