• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1484
  • Dünkü Görüntülenme: 450
  • Toplam Görüntülenme: 4535045

Atatürk posterine çirkin saldırı!

4 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
595 defa okundu.
Atatürk posterine çirkin saldırı!

Atatürk posterine çirkin saldırı!

Adana’da, tarihi Taşköprü üzerine asılan dev Atatürk görseli, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından tahrip edildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 92. yıldönümü nedeniyle dünyanın hala kullanılan en eski köprüsü olarak bilinen Taşköprü’nün güney yakasına, üzerinde “Cumhuriyet Net Duruş İster” yazısı ve Türk bayrakları ile Atatürk görsellerinin yer aldığı bir platform yerleştirdi.

Dev platformun üzerinde bulunan Atatürk görseli, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından parçalanarak tahrip edildi. Abdullah Ölmez (71) isimli bir vatandaş, Atatürk görseline yapılan saldırıyı 2 gün önce fark ettiğini ve hemen Büyükşehir Belediyesi’ni arayarak ihbarda bulunduğunu kaydetti. 2 gün boyunca hiçbir yetkilinin saldırının peşine düşmediği gibi görseli de onarmadığını belirten Abdullah Ölmez, “Çeyrek asrı aşkın yılları devirdim, böyle bir şey görmedim. 2 gün boyunca aramadığım yer kalmadı, ne gelen var ne giden” diyerek saldırıya ve ihmalkarlığa tepki gösterdi.

171

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN