• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 120
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684323

ARSLAN: TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YOK EDİLMESİ FARZ OLMUŞTUR!

12 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
516 defa okundu.
ARSLAN: TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YOK EDİLMESİ FARZ OLMUŞTUR!

ARSLAN: TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YOK EDİLMESİ FARZ OLMUŞTUR!

Türk Eğitim-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi Tarık ARSLAN, son günlerde artarak devam eden terör olaylarına ilişkin yaptığı basın açıklamasında: ‘’Birbiri ardına gelen şehit haberleri milletimizin yüreklerini dağlamaya devam ederken önce Dağlıca’dan,  sonra Iğdır’dan gelen şehit haberleri yüreklerimizi yangın yerine çevirmiştir. Çözüm diyerek bu milleti kandıranlar bunun hesabını vermelidir” dedi.

ARSLAN: “Hakkâri’nin Dağlıca bölgesinde askerlerimize ve Iğdır’da polislerimize yönelik yapılan haince saldırılar bir kez daha bizleri yasa boğmuştur. Alınan bilgilere göre Dağlıca ‘da 16 askerimizin şehit olduğu ve birçok askerimizin de yaralı olduğu ifade edilmektedir. Yine Iğdır’da da 12 polisimizin şehit olduğu haberi bizleri yasa boğmuştur ve bu şehitlerimizin içinde bir tane de hemşerimizin olması bizi ayrıca yeis içinde bırakmıştır.

Son bir kaç aydır hızla artış gösteren ve ocaklara yangınlar düşüren terörü ve terör örgütünü lanetliyorum. Bu hainlere çözüm süreci adı altında can suyu veren ve palazlandıran siyasi iradeyi Türk milleti bir kenara not etmiştir.

Habur’da, Oslo’da, Kandil’de ve her yerde teröristlere çözüm süreci adı altında laf ettirmeyenler, bugün bunun bedelini millete ve milletin evlatlarına ödetmektedirler.

Türkiye Kamu-Sen,  “Terörle müzakere değil, mücadele edilir”,  “Çözüm değil, ihanet süreci” derken ve Akil adam olmayı reddederken bize vebalı gibi yaklaşanlar bugün yaşananlar için neler düşünmektedirler?

“Analar ağlamasın” diye başlatılan bu sürecin bir yutturmacadan ibaret olduğu artık çok net ortadadır. Türk milletinin çözüm süreci adı altında yıllardır oyalandığı, hainlerin ise bu süreçte mevzi kazandığı bir kez daha anlaşılmıştır.

Yetkililer artık üzerine düşeni yapmalı, “Terörle müzakere değil, mücadele” yolunu benimseyerek toprağa düşen şehitlerimizin kanını yerde bırakmamalıdır. Bu vatanda yaşama hakkımızdan vazgeçeceğimizi, tehdide boyun eğeceğimizi kimse aklından bile geçirmemelidir.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen ailesi olarak, başta tüm şehitlerimiz olmak üzere, Dağlıca ‘da ve Iğdır’da şehit olan tüm asker ve polislerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk milletine bir kez daha başsağlığı diliyorum.”

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN