• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 456
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043773

Arif Sefercik’in acı günü. Annesi Rafia Sefercik toprağa verildi

19 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2258 defa okundu.
Arif Sefercik’in acı günü. Annesi Rafia Sefercik toprağa verildi

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Filyos beldesinin Sefercik Mahallesinde yaşayan ve Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Arif Sefercik’in annesi, 1931 doğumlu 89 yaşındaki Rafia Sefercik hayatını kaybetti.

30 Yıldır nefes darlığı, kalp ve tansiyon tedavisi gören Rafia Sefercik’in, bu sabah saat 06:30 gibi durumunun ağırlaşması sonrası yaşamını kaybettiği bildirildi.

Bugün sonsuzluğa uğurlanan 89 yaşındaki Rafia Sefercik’in cenzesine, 30 Büyükşehir ve Zonguldak’ta uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle, sınırlı sayıda olmak üzere birinci derece akrabalarının katıldığı bildirildi.

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Arif Sefercik ile yüz yüze görüntülü bir görüşme gerçekleştiren Zonmedya imtihaz sahibi Cihan Çöl, başsağlığı dileğinde bulundu.

Arif Sefercik, Zonmedya aracılığıyla annesinin ölümünden duyduğu üzüntüsünü paylaşarak, “Sokağa çıkma tedbirleri nedeniyle, canazemize gelemeyip, telefonla başsağlığı dileklerinde bulunan herkesten Allah razı olsun. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

REKLAM ALANI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN