• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 224
  • Toplam Görüntülenme: 4740721

ANKARALI NAMIK KARABÜK’TE TEDAVİ ALTINA ALINDI

20 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1168 defa okundu.
ANKARALI NAMIK KARABÜK’TE TEDAVİ ALTINA ALINDI

ANKARALI NAMIK KARABÜK’TE TEDAVİ ALTINA ALINDI

“Ankaralı Namık” ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu, Çankırı’da trafik kazası geçirdi. Eşi ile birlikte trafik kazasında yaralanan Ankaralı Namık, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.
Edinilen bilgiye göre, Çubuk’tan Şabanözü’ne gitmekte olan Namık Uğurlu (Ankaralı Namık) yönetimindeki 06 FB 4007 plakalı otomobil, Bulgurcu köyü yakınlarında direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıktı. Yol kenarında bulunan kaya parçasına çarparak durabilen araçta bulunan Ankaralı Namık ve eşi Nebahat Uğurlu yaralandı. İlk tedavisinin ardından omurgasında kırık tespit edilen Ankaralı Namık, daha sonra Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Kazayla ilgili İHA’ya açıklamalarda bulunan sanatçı Ankaralı Namık, “ Eşimle birlikte memlekete babamın yanına geçiyorduk. Güneş birden yüzüme gelince aracı kuma kaptırınca kayaya çarptık” dedi.
Şehit çocukları yararına yeni bir albüm yaptığını ve klibini tamamlayarak, babasına izletmek için Çankırı’ya gittiğini de kaydeden Ankaralı Namık, doktorunun iki güne kadar ayağa kalkacağını ve omurgasında kırık olduğundan vida ile tutturulacağını söyledi.

ANKARALI NAMIK İSMİYLE TANINAN NAMIK UĞURLU ÇANKIRI'DA GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASI SONRA KARABÜK'TE TEDAVİ ALTINA ALINDI. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

ANKARALI NAMIK İSMİYLE TANINAN NAMIK UĞURLU ÇANKIRI’DA GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASI SONRA KARABÜK’TE TEDAVİ ALTINA ALINDI.

ŞEHİT ÇOCUKLARINA YAPTIĞI YENİ ALBÜMÜN KLİBİNİ BABASINA ZİLETMEK İÇİN EŞİ İLE ÇANKIRI'YA GİDEN NAMIK, ARACI İLE KAZA YAPTI. (YASİN ERDEM/KARABÜK-İHA)

ŞEHİT ÇOCUKLARINA YAPTIĞI YENİ ALBÜMÜN KLİBİNİ BABASINA ZİLETMEK İÇİN EŞİ İLE ÇANKIRI’YA GİDEN NAMIK, ARACI İLE KAZA YAPTI.

11759546_10152992811847304_741348994_n (1)

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN