• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 484
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043801

Ankara’daki Karabüklüler 7 Aralık’ta gece düzenliyor

28 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4188 defa okundu.
Ankara’daki Karabüklüler 7 Aralık’ta gece düzenliyor

Kısa adı ANKARDER olan Ankara Karabüklüler Derneği tarafından Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezinde gece düzenlenecek.

Ankara Karabüklüler Derneği Başkanı Muzaffer Dereli Ankara’daki Karabüklüleri ve Karabük ilinde olan herkesi 7 Aralık 2019 tarihinde yapacak oldukları geceye davet etti. Sıhhıye merkezindeki dernek binasında bir araya gelen dernek yönetimi yapacakları gece öncesi istişare yaparak organizeye doğru kararlar alındı.

Dernek yönetim kurulundan yapılan açıklamada; “Ankara Karabüklüler Derneği Genel Merkezimizde; Ankara da örgütlü bulunan Eskipazar ilçe ve köy Dernek Başkanlarımızla gazetemizin 2. sayısı ve 7 Aralık 2019 tarihinde yapılacak Karabüklüler Gecesi için istişare toplantısında bir araya geldik ve görüş alışverişinde bulunduk. Davete icabet eden Kabaarmut Köyü Derneği Başkanı Faik Güven, Yürecik Köy Derneği Başkanı Niyazi Ayvaz, Büyükyayalar Köyü Derneği Başkanı Şaban Ünal, Haslı Köy Derneği Başkanı Cihan Kiraz, Eski Başkan Hüseyin Gül, Yalakkuz Köy Derneği Mevlüt Ünver, Çötler Mahalle Derneği Başkanı Ramazan Topçam’a katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. ANESDER Başkanı Serdar Dursun ile KARESDERFED Başkanı İsmail Yardibi mazeretleri dolayısıyla katılamadı. Katılan katılmayan tüm Eskipazar Dernek Başkanlarına teşekkür ederiz.” denildi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN