• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4660
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329707

AMBULANSI VE POLİSİ GÖREN DURDU

19 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
641 defa okundu.
AMBULANSI VE POLİSİ GÖREN DURDU

AMBULANSI VE POLİSİ GÖREN DURDU

– MERAKLI VATANDAŞLAR AMBULANSI VE POLİSİ GÖRÜNCE YOLDA YIĞILMA YAPTI

Zonguldak’ta psikolojik sorunları olan bir genç kızın kayalıklarda intihar girişiminde bulunduğu iddiası, polisi ve sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Zonguldak Ereğli Karayolu’nun Değirmenağzı mevkisinde ambulans ve polis ekiplerini gören meraklı kalabalık ise araçlarını yol kenarına park ederek, deniz kıyısındaki kayalıklarda intihar girişiminde bulunan genç kızı aradı.
Zonguldak – Ereğli Karayolu’nun Değirmenağzı mevkisinde psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen bir genç kızın kayalıklara intihar girişiminde bulunmak üzere çıktığı haberini alan polis ve sağlık ekipleri, yol kenarında genç kızı bulmaya çalıştı. Bölgenin kayalık ve dağlık olması sebebiyle genç kızı göremeyen ekipler olayı teyit ettirmek için aile ile irtibata geçti. Babasına kayalıklarda intihar girişiminde bulunacağı şeklinde mesaj attığı öğrenilen genç kız için AFAD ekipleri arama çalışması başlattı. Bu sırada yol kenarında hazırda bekletilen ambulansı gören meraklı vatandaşlar otomobillerinden inip ne olduğuna baktı. Yaklaşık 1 saat boyunca onlarca otomobil sürücüsü aracından inerek ambulansın yanına geldi ve yolda ne olduğunu sordu. Basın mensuplarına da ne olduğunu soran vatandaşlar çevreyi inceledikten sonra kayda değer bir şey göremeyince otomobillerine binerek yollarına devam etti. Otomobili ile duran bir meraklı vatandaş ise “Herkes duruyor diye durduk. Ne olduğunu bilmiyoruz. Sadece vakit geçirmek için öyle bir baktık” dedi.
Genç kızın başka bir yerde ekipler tarafından bulunarak ailesine teslim edilerek hastaneye kaldırıldığı öğrenilirken, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

171

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN